آشنایی با آزمون تافل

آشنایی با آزمون تافل

اگر قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در یکی از کشورهای خارجی را دارید، باید در آزمون تافل شرکت کنید. تافل یکی از آزمون هایی است که سطح زبان شما را می سنجد. برای کسی که از فضای ادامه تحصیل دور است باور کردن میزان تاثیر نمره تافل در سرنوشت یک دانشجو دشوار است. چند نمره پایین تر یا بالاتر می تواند همه چیز را در زندگی آینده شما تحت تاثیر قرار دهد.

ادامه مطلب
شرایط ادامه تحصیل در آلمان

شرایط ادامه تحصیل در آلمان

اگر قصد دارید آلمان را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید، این مطلب برای شما آماده شده است. پیش از این تیم وبلاگ آقای مترجم شما را با شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور و بهترین دانشگاه های کانادا آشنا کردند. در این مطلب با مراحل مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان آشنا می شویم. تحصیل در بسیاری از دانشگاه های آلمان رایگان است. بعضی دانشگاه ها هم کمک هزینه های تحصیلی به دانشجویان خود ارایه می کنند.‌ اما برای اخذ کمک هزینه چه کنیم؟ چه روزمه ای داشته باشیم تا پذیرش گرفتن فرایند ساده تری برای ما باشد؟ 

ادامه مطلب
نحوه نوشتن منابع در پایان نامه

نحوه نوشتن منابع در پایان نامه

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر مقاله علمی، پایان نامه یا پژوهش علمی دیگر بخش منابع آن تحقیق است. اگر هنگام نقل قول کردن از یک مطلب به درستی به منبع آن ارجاع ندهیم یا منبع را کامل معرفی نکنیم، ممکن است متهم به سرقت علمی شویم. سرقت علمی و ادبی امروزه از مهم ترین نکته های مورد توجه همه ژورنال های تخصصی است. چه کنیم که از اتهام سرقت ادبی دور بمانیم؟ شیوه صحیح ارجاع دادن و توضیح دادن منابع کدام است؟

ادامه مطلب
بهترین دانشگاه های کانادا برای ادامه تحصیل

بهترین دانشگاه های کانادا برای ادامه تحصیل

اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های خارجی را دارید، با سلسله مطالب تحصیلات آکادمیک آقای مترجم همراه شوید. پیش از این درباره گام های ابتدایی برای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور سخن گفتیم. امروز شما را با دانشگاه های معتبر کانادا آشنا می کنیم.

ادامه مطلب

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت جدیدترین مطالب آموزشی عضو خبرنامه آقای مترجم شوید.