کلاس آنلاین، مجازی، غیرحضوری و حضوری آموزش زبان انگلیسی - آقای مترجم

کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی و ترجمه

آموزش آنلاین جدیدترین روش برای آموزش زبان انگلیسی است که به زبان آموزان کمک می‌کند بدون نیاز به حضور در کلاس‌های فیزیکی، تمام آنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارند را تجربه کنند، بدون اینکه بخواهند منزل خود را ترک کنند. 

وب سایت آقای مترجم، با برگزاری کلاس‌های مجازی و آنلاین با استفاده از اساتید نمونه و باتجربه، به شما کمک می‌کند همه چیز را در خانه یاد بگیرید و نیازی نداشته باشید که زمان خود را صرف رفت و آمد به کلاس‌های مختلف کنید. 

کلاس‌های آنلاین بدون محدودیت زمانی

مزیت کلاس‌های آنلاین ما این است که حتی اگر در زمان برگزاری کلاس ثبت نام نکرده باشید، می‌توانید ویدیوی کل کلاس را تهیه کنید و بعد از آن تمام سوال‌های خود را از استاد کلاس بپرسید. بنابراین همیشه می‌توانید در کلاس‌های آنلاین ما شرکت کنید. به هیچ وجه نگران حضور نداشتن در زمان برگزاری کلاس‌ها نباشید

سایت آقای مترجم در زمینه‌های زیر، کلاس‌های آنلاین مجازی و حضوری برگزار می‌کند: 

  • روش‌های مختلف تقویت زبان با استفاده از موسیقی، فیلم، کتاب و ... 
  • جلسه‌های آنلاین اسپیکینگ و فری دیسکاشن
  • مهارت‌های چهارگانه آیلتس به صورت جداگانه و ترکیب
  • آموزش زبان انگلیسی به کودکان
  • آموزش ترجمه انگلیسی به فارسی 
  • آموزش ترجمه فارسی به انگلیسی
  • آکادمیک رایتینگ 

در صورتی که هر نوع سوالی در رابطه با نحوه برگزاری و شرکت در کلاس‌های آنلاین ما دارید، می‌توانید با پشتیبانی آنلاین ما در تلگرام ارتباط بگیرید.

لیست کلاس‌های آنلاین فعال

دوره جامع آموزش ترجمه انگلیسی به فارسی به صورت آنلاین

دوره جامع آموزش ترجمه انگلیسی به فارسی به صورت آنلاین

ترجمه یکی از مهارت‌های رو به رشد در دنیاست و می‌تواند به عنوان شغل اول یا شغل دوم درآمد خوبی داشته باشد اما اکثر افرادی که تسلط مناسبی به زبان انگلیسی دارند، نمی‌توانند ترجمه‌های خوبی انجام دهند زیرا تمام مهارت‌های یک مترجم حرفه‌ای را ندارند. 

دانشجویان گرایش‌های مختلف زبان انگلیسی و ادبیات فارسی نیز متأسفانه در دانشگاه مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک مترجم حرفه‌ای را کسب نمی‌کنند و در ورود به بازار کار مشکل دارند. 

ادامه مطلب
کلاس آنلاین آشنایی با بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

کلاس آنلاین آشنایی با بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

کتاب‌های آموزشی زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی در بازار وجود دارد. از تاپ ناچ (Top Notch) و فور کرنرز (Four Corners) گرفته تا کتاب‌های تک مهارتی مثل Grammar in Use و Tactics for Listening. تنوع این کتاب‌ها به قدری زیاد است که نمی‌توان بین آن‌ها انتخاب کرد و هر روز هم به تعدادشان افزوده می‌شود. سوال اصلی این است که بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ با شرکت در این کلاس آنلاین جواب این سوال را به دست می‌آورید. 

ادامه مطلب
کلاس آنلاین برنامه‌ریزی اصولی برای گرفتن آیلتس 7 به بالا

کلاس آنلاین برنامه‌ریزی اصولی برای گرفتن آیلتس 7 به بالا

آزمون آیلتس، محبوب‌ترین آزمون برای سنجش توانایی شما در زبان انگلیسی است که هزاران دانشگاه در سراسر دنیا آن را قبول دارند بنابراین گرفتن نمره بالا در این آزمون می‌تواند تأثیر زیادی در آینده تحصیلی و شغلی شما داشته باشد. در این کلاس آنلاین آموزشی، علیرضا کاظمی‌نیا تجربیات خود از گرفتن نمره 8.5 در این آزمون را در اختیارتان قرار می‌دهد و به برنامه‌ای شش هفته‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید برای گرفتن نمره 7 به بالا آماده شوید.

ادامه مطلب
کلاس آنلاین راه‌های اصولی تقویت زبان با کمک آهنگ و موسیقی

کلاس آنلاین راه‌های اصولی تقویت زبان با کمک آهنگ و موسیقی

موسیقی یکی از بهترین منابع برای یاد گرفتن زبان‌های خارجی است و اکثر متخصصان آموزش زبان توصیه می‌کنند برای تقویت مهارت‌های لیسنینگ و اسپیکینگ و همچنین گسترش دایره واژگان خود، از آهنگ و موسیقی کمک بگیرید. 

ادامه مطلب
کارگاه آنلاین گام به گام ترجمه کتاب و نشر آن

کارگاه آنلاین گام به گام ترجمه کتاب و نشر آن

در این وبینار مخاطب‌ها با جزئیات و ریزه‌کاری‌های ترجمه کتاب آشنا می‌شوند و از صفر تا صد آن را یاد می‌گیرند. از اینکه چگونه کتاب مناسبی برای ترجمه انتخاب کنند تا اینکه چگونه بفهمند آن کتاب ترجمه نشده است و ترفندهایی که می‌توانند برای بهبود کیفیت و سرعت ترجمه کتاب به کار بگیرند. 

ادامه مطلب
ویدیوی آموزشی زبان انگلیسی: راه‌های تقویت اسپیکینگ در منزل

ویدیوی آموزشی زبان انگلیسی: راه‌های تقویت اسپیکینگ در منزل

 صحبت کردن دوبرابر نوشتن و خواندن در ایجاد ارتباط اهمیت دارد. هرچه توانایی‌های ارتباطی شما بهتر باشد، در تحصیل و کار موفق‌تر خواهید شد و speaking مهم‌ترین مهارت ارتباطی است. 

اما تنها راه برای تقویت  speaking، کلاس رفتن نیست. با استفاده از نکته‌های این ویدیوی آموزشی، می‌توانید در منزل اسپیکینگ خود را تقویت کنید. 

ادامه مطلب

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.