معرفی کتاب های حوزه مدیریت برای ترجمه

(3 رای‌ها)
776
73.4

آیا با جدیدترین کتاب های حوزه مدیریت آشنا هستید؟ آقای مترجم فهرستی از کتاب های تازه منتشر شده در حوزه مدیریت را به شما معرفی می کند. اگر به ترجمه کتاب های مدیریت علاقمند باشید، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

ترجمه اهمیت فراوانی در بالا بردن ارزش رزومه شما دارد. با ترجمه و انتشار کتاب های به روز مدیریت، مهارت های زبان و به روز بودن خود را به کارفرمایان نشان می دهید. برای تقویت زبان انگلیسی و یادگیری مهارت های ترجمه هم می توانید از وبلاگ آقای مترجم کمک بگیرید.

پیش از این در مطلب دیگری هم به معرفی کتاب های مدیریت برای ترجمه پرداخته ایم. کتاب های این مطلب، کتاب های تازه منتشر شده در حوزه مدیریت هستند.

کتاب های مدیریت برای ترجمه

1.کتاب How Did I Not See This Coming

کتاب How Did I Not See This Coming به بررسی موقعیت، تنش ها و مشکلات کسانی می پردازد که اولین تجربه مدیریتی خود را می گذرانند. کتی تنان در این کتاب حقایقی را درباره مدیریت آشکار می کند و نقشه راهی برای کسانی که اولین تجربه مدیریتی خود را می گذارنند، ارایه می دهد. راه کارهایی که باعث می شود مدیران جدید بتوانند اعتماد و همراهی مدیران بالادستی و زیردستان خود را جلب کنند.

اطلاعات بیشتر در آمازون

2. کتاب Fundamentals of Human Resource Management

 رایموند اندرو نو و همکارانش در کتاب بنیان های مدیریت نیروی انسانی، به معرفی و بررسی دقیق نیروی انسانی می پردازند. برنامه آموزشی سازگار با مخاطب و محتوای کاربردی و متمرکز کتاب Fundamentals of Human Resource Management، موثرترین برنامه برای توسعه و مدیریت نیروی انسانی در راستای پیشرفت و توسعه کسب و کار و افزایش تولید و بهره وری است.

اطلاعات بیشتر در آمازون

3. کتاب The 27 Challenges Managers Face

بروس تولگان بیش از 20 سال سابقه مدیریتی دارد. تولگان در همه این سال ها به دشوارترین مشکلات یک مدیر فکر کرده است و حالا در این کتاب به 27 چالش اصلی یک مدیر و روش های حل آن ها می پردازد. صرف نظر از حوزه کسب و کار و درجه شغلی، همه مدیرها با این 27 چالش روبه رو هستند. چالش های اصلی مدیریت را با کتاب The 27 Challenges Managers Face: Step-by-Step Solutions to (Nearly) All of Your Management Problems بشناسید و با آن ها مقابله کنید.

اطلاعات بیشتر در آمازون

 مطلب امروز آقای مترجم درباره کتاب هایی است که به تازگی در حوزه مدیریت منتشر شده اند. با ترجمه کتاب های به روز حوزه مدیریت می توانید روزمه خود را پربارتر کنید و موقعیت های تحصیلی و کاری بهتری بیابید.

اشتراک پست

ارسال یک نظر

مریم کریمی

درباره نویسنده

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی هستم. دوره کارشناسی را در دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه الزهرا گذراندم. زبان، ادبیات، فرهنگ و هنر کشورهای مختلف برایم جذابند.

 زبان انگلیسی را در موسسه گویش آموختم و هم اکنون درحال یادگیری زبان عربی در کانون زبان ایران هستم.

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

انتخاب بهترین کتاب برای ترجمه

کارگاه آنلاین: گام به گام ترجمه کتاب و نشر آن

با تدریس علیرضا کاظمی‌نیا: دارای مدرک آیلتس آکادمیک 8.5 و مترجم شش عنوان کتاب

    دانلود ویدیوی کارگاه