نامک 2- ترجمه کتاب «غریزه اراده»

نگین بازرگان نوشته نامک 05 بهمن 1396 خواندن 1885 دفعه
(3 رای‌ها)

نامک چیست؟

«نامک» تلاشی است برای جمع‌آوری حمایت مالی جهت ترجمه کتاب‌های خوبی که در سایت آمازون هم امتیاز بالایی دارند و انتشار رایگان آن‌ها برای همه

 

[jv_counters style="counters-1" carousel="no" size="0" digit_size="0" number="4" counter="3" arrows="no" pagination="no" autoplay="5000" speed="600"][jv_counter title="کل حمایت لازم" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="7000000" ] [jv_counter title="تومان حمایت تا این لحظه" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="21706 " ] [jv_counter title="نفر حامی" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="6" ] [jv_counter title="روز از شروع کمپین" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="1" ] [/jv_counters]

اطلاعات کلی درباره کتاب غریزه اراده

 
نام انگلیسی: The Willpower Instinct
نویسنده: Kelly McGonial
امتیاز: 6/4 از 5 با 699 رای در آمازون
288 صفحه
سال ۲۰14
the-willpower-instinct

خلاصه کتاب غریزه اراده

این کتاب اولین کتابی است که یافته های علمی جدید در زمینه اراده و خودکنترلی را توضیح می دهد و حاصل چند سال تدریس درس «علم اراده» توسط نویسنده آن در دانشگاه استنفورد است.

در این کتاب توضیح داده می شود که اراده چه تاثیری روی سلامتی، شادی و بهره وری انسان ها دارد.

آنچه در این کتاب یاد می گیرید:

  • اراده یک ویژگی شخصیتی نیست بلکه یک واکنش زیستی است و می توان آن را با ورزش، تذیه مناسب، خواب مناسب و ذهن آگاهی تقویت کرد.
  • اراده منبعی محدود است و باید به درستی استفاده شود. خودکنترلی بیش از حد می تواند روی فرد اثر منفی بگذارد وسوسه و استرس باعث می شوند که انساسن تسلیم شود ولی می تواند به مغز آموزش داد که اراده بیشتری داشته باشد.
  • نویسنده این کتاب از تمام جهات بررسی کرده است که چرا برخی افراد اراده ندارند و . چگونه می توان این کشکل را حل کرد. نکته اصلی کتاب آگاهی است. اگر از شرایط خود و عوامل اثرگذار روی اراده اطلاع داشته باشیم، می توانیم اراده خود را تقویت کنیم.

مبلغ مورد نیاز برای نامک میان برهای هوشمندانه صرف چه کارهایی می شود؟

در فرآیند ترجمه و نشر کتاب هزینه‌های مختلفی وجود دارد. در نامک تلاش کرده‌ایم برخی هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش دهیم یا حتی به صفر برسانیم. با این حال مخارج زیر قطعا در کتاب هست:

  • ترجمه کتاب
  • ویراستاری کتاب
  • صفحه آرایی کتاب
  • اخذ مجوز کتاب
  • انتشار کتاب

پاداش ها

حامی عزیز، در نظر داشته باشید مبلغی که از نامک حمایت می‌کنید، به عنوان امانت نزد تیم «آقای مترجم» نگهداری می‌شود. در صورتی که حمایت از پروژه به حد مورد نیاز برای شروع نرسد و آقای مترجم قصد داشته باشد پروژه ترجمه کتاب غریزه اراده را شروع نکند، مبلغ حمایت هر یک از حامیان، به شماره شبای حسابشان که در زمان حمایت وارد می‌کنند، بازگشت می‌شود.

اگر شما هم مایل هستید، نامک کتاب غریزه اراده هرچه زودتر آغاز شود، لطفا علاوه بر آن که از این پروژه حمایت می‌کنید، نامک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را در پیشبرد نامک همراهی کنید :)

 

[jv_pricetable style="pricetable-2" currency="تومان" popular="3" popular_text="حمایت می کنم" purchase_text="حمایت می کنم" pricetable="4" jv-generator-price-rows-pricetable="3"][jv_pricecol title="حمایت طلایی" sub_title="مناسب برای سازمان های بزرگ" price="800000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/JhhB" detail="درج اطلاعات تجاری حامی به صورت تمام صفحه;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 5 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت نقره ای" sub_title="مناسب برای کسب و کارهای نوپا" price="200000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/gwRf" detail="درج اطلاعات تجاری حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 2 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت برنزی" sub_title="مناسب برای همه" price="40000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/PHE7" detail="در نام حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 1 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت آزاد" sub_title="مناسب برای همه" price="مبلغ دلحواه" purchase_link="https://www.payping.ir/d/QFEi" detail="درج نام حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;بدون نسخه چاپی" ] [/jv_pricetable]
آخرین ویرایش در 09 دی 1398