نامک 2- ترجمه کتاب «غریزه اراده» - آقای مترجم

نامک 2- ترجمه کتاب «غریزه اراده»

(1 رای)
1423
100

نامک چیست؟

«نامک» تلاشی است برای جمع‌آوری حمایت مالی جهت ترجمه کتاب‌های خوبی که در سایت آمازون هم امتیاز بالایی دارند و انتشار رایگان آن‌ها برای همه

 

7000000
کل حمایت لازم
21706
تومان حمایت تا این لحظه
6
نفر حامی
1
روز از شروع کمپین

اطلاعات کلی درباره کتاب غریزه اراده

 
نام انگلیسی: The Willpower Instinct
نویسنده: Kelly McGonial
امتیاز: 6/4 از 5 با 699 رای در آمازون
288 صفحه
سال ۲۰14
the-willpower-instinct

خلاصه کتاب غریزه اراده

این کتاب اولین کتابی است که یافته های علمی جدید در زمینه اراده و خودکنترلی را توضیح می دهد و حاصل چند سال تدریس درس «علم اراده» توسط نویسنده آن در دانشگاه استنفورد است.

در این کتاب توضیح داده می شود که اراده چه تاثیری روی سلامتی، شادی و بهره وری انسان ها دارد.

آنچه در این کتاب یاد می گیرید:

  • اراده یک ویژگی شخصیتی نیست بلکه یک واکنش زیستی است و می توان آن را با ورزش، تذیه مناسب، خواب مناسب و ذهن آگاهی تقویت کرد.
  • اراده منبعی محدود است و باید به درستی استفاده شود. خودکنترلی بیش از حد می تواند روی فرد اثر منفی بگذارد وسوسه و استرس باعث می شوند که انساسن تسلیم شود ولی می تواند به مغز آموزش داد که اراده بیشتری داشته باشد.
  • نویسنده این کتاب از تمام جهات بررسی کرده است که چرا برخی افراد اراده ندارند و . چگونه می توان این کشکل را حل کرد. نکته اصلی کتاب آگاهی است. اگر از شرایط خود و عوامل اثرگذار روی اراده اطلاع داشته باشیم، می توانیم اراده خود را تقویت کنیم.

مبلغ مورد نیاز برای نامک میان برهای هوشمندانه صرف چه کارهایی می شود؟

در فرآیند ترجمه و نشر کتاب هزینه‌های مختلفی وجود دارد. در نامک تلاش کرده‌ایم برخی هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش دهیم یا حتی به صفر برسانیم. با این حال مخارج زیر قطعا در کتاب هست:

  • ترجمه کتاب
  • ویراستاری کتاب
  • صفحه آرایی کتاب
  • اخذ مجوز کتاب
  • انتشار کتاب

پاداش ها

حامی عزیز، در نظر داشته باشید مبلغی که از نامک حمایت می‌کنید، به عنوان امانت نزد تیم «آقای مترجم» نگهداری می‌شود. در صورتی که حمایت از پروژه به حد مورد نیاز برای شروع نرسد و آقای مترجم قصد داشته باشد پروژه ترجمه کتاب غریزه اراده را شروع نکند، مبلغ حمایت هر یک از حامیان، به شماره شبای حسابشان که در زمان حمایت وارد می‌کنند، بازگشت می‌شود.

اگر شما هم مایل هستید، نامک کتاب غریزه اراده هرچه زودتر آغاز شود، لطفا علاوه بر آن که از این پروژه حمایت می‌کنید، نامک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را در پیشبرد نامک همراهی کنید :)

 

حمایت طلایی

مناسب برای سازمان های بزرگ

تومان800000/
درج اطلاعات تجاری حامی به صورت تمام صفحه
دریافت نسخه الکترونیکی کتاب
دریافت 5 نسخه کتاب چاپی

حمایت نقره ای

مناسب برای کسب و کارهای نوپا

تومان200000/
درج اطلاعات تجاری حامی در کتاب
دریافت نسخه الکترونیکی کتاب
دریافت 2 نسخه کتاب چاپی

حمایت آزاد

مناسب برای همه

FreeForever
درج نام حامی در کتاب
دریافت نسخه الکترونیکی کتاب
بدون نسخه چاپی

اشتراک پست

ارسال یک نظر

نگین بازرگان

درباره نویسنده

من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی IT از دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از همین دانشگاه هستم. از کودکی به زبان انگلیسی علاقه بسیاری داشتم و در 16 سالگی مدرک زبان خود را از موسسه زبان پویش در اصفهان گفتم. 

به مطالب مربوط به تجارت الکترونیکی، بازاریابی، کسب و کارهای نوپا، کسب و کارهای اینترنتی، استارتاپ ها و کارآفرینی علاقه زیادی دارم و در این حوزه فعالیت می کنم. هم- بنیان گذار وب سایت آقای مترجم هستم و در حال حاضر به عنوان مدیر منابع انسانی آن فعالیت می کنم. 

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.