نامک 1- ترجمه کتاب «میان بر های هوشمندانه»

نگین بازرگان نوشته نامک 05 بهمن 1396 خواندن 885 دفعه
(2 رای‌ها)

نامک چیست؟

«نامک» تلاشی است برای جمع‌آوری حمایت مالی جهت ترجمه کتاب‌های خوبی که در سایت آمازون هم امتیاز بالایی دارند و انتشار رایگان آن‌ها برای همه

 

[jv_counters style="counters-1" carousel="no" size="0" digit_size="0" number="4" counter="3" arrows="no" pagination="no" autoplay="5000" speed="600"][jv_counter title="کل حمایت لازم" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="6000000" ] [jv_counter title="تومان حمایت تا این لحظه" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="23000 " ] [jv_counter title="نفر حامی" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="5" ] [jv_counter title="روز از شروع کمپین" icon="undefined" icon_color="undefined" icon_background="undefined" digit="1" ] [/jv_counters]

اطلاعات کلی درباره کتاب میان برهای هوشمندانه

 
نام انگلیسی: Smartcuts
نویسنده: Shane Snow
امتیاز: 4/4 از 5 با ۲۴۷ رای در آمازون
272 صفحه
سال ۲۰۱۶
smartcuts-cover

خلاصه کتاب میان برهای هوشمندانه

نویسنده این کتاب نشان ‌می‌دهد که چگونه بعضی افراد و سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از میان‌برهای هوشمندانه موفقیت‌های چشم‌گیری در زمان‌های کوتاه به دست آورند. آن‌ها تفکر خود در مورد روش‌های معمول انجام کارها را تغییر می‌دهند و به موفقیت خود سرعت می‌بخشند.

نویسنده این کتاب نشان می‌دهد که تفکر جانبی چگونه می‌تواند باعث نوآوری شود، چرا کودکان نباید جدول ضرب را حفظ کنند، چرا مفاهیمی مثل باج دادن به بزرگترها اشتباه هستند و چرا ایجاد یک کسب وکار بزرگ ساده تر از ساختن یه کسب و کار کوچک است.

این کتاب داستان زندگی افرادی است که جرأت متفاوت بودن را داشته اند و درس هایی عملی برای سایر ما دارد. این کتاب به شما یاد می دهت که چگونه از تفکر کارآفرینی برای موفقیت در زندگی استفاده کنید.

کتابی بسیار لذت بخش و با زبان ساده که مفاهیم کارآفرینی، استراتژی و تکنولوژی را به زبانی قابل فهم بیان می کند. هر فصل چند مثال مختلف دارد که مثل یک رمان به هم متصل هستند و یک مفهوم واحد را به خواننده منتقل می کنند.

نویسنده این کتاب ۹ اصل زیربنایی میان‌برهای هوشمندانه را بیان می‌کند که می‌توانند به مسیر شغلی هر کسی از جمله کارآفرین‌ها سرعت بدهند. تمام این اصول منطقی و باورپذیر هستند و کسی نمی‌تواند آن‌ها را رد کند. نویسنده چیزی از خودش نمی‌گوید بلکه تمام اصل‌هایی که در کتاب آورده‌است، شواهد و مدارک علمی دارند و برای هر کدام چند مثال متفاوت ذکر شده‌است.

مبلغ مورد نیاز برای نامک میان برهای هوشمندانه صرف چه کارهایی می شود؟

در فرآیند ترجمه و نشر کتاب هزینه‌های مختلفی وجود دارد. در نامک تلاش کرده‌ایم برخی هزینه‌ها را تا حد ممکن کاهش دهیم یا حتی به صفر برسانیم. با این حال مخارج زیر قطعا در کتاب هست:

  • ترجمه کتاب
  • ویراستاری کتاب
  • صفحه آرایی کتاب
  • اخذ مجوز کتاب
  • انتشار کتاب

پاداش ها

حامی عزیز، در نظر داشته باشید مبلغی که از نامک حمایت می‌کنید، به عنوان امانت نزد تیم «آقای مترجم» نگهداری می‌شود. در صورتی که حمایت از پروژه به حد مورد نیاز برای شروع نرسد و آقای مترجم قصد داشته باشد پروژه ترجمه کتاب میان‌برهای وشمندانه را شروع نکند، مبلغ حمایت هر یک از حامیان، به شماره شبای حسابشان که در زمان حمایت وارد می‌کنند، بازگشت می‌شود.

اگر شما هم مایل هستید، نامک کتاب میان‌بر‌های هوشمندانه هرچه زودتر آغاز شود، لطفا علاوه بر آن که از این پروژه حمایت می‌کنید، نامک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را در پیشبرد نامک همراهی کنید :)

 

[jv_pricetable style="pricetable-2" currency="تومان" popular="3" popular_text="حمایت می کنم" purchase_text="حمایت می کنم" pricetable="4" jv-generator-price-rows-pricetable="3"][jv_pricecol title="حمایت طلایی" sub_title="مناسب برای سازمان های بزرگ" price="800000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/JhhB" detail="درج اطلاعات تجاری حامی به صورت تمام صفحه;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 5 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت نقره ای" sub_title="مناسب برای کسب و کارهای نوپا" price="200000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/gwRf" detail="درج اطلاعات تجاری حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 2 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت برنزی" sub_title="مناسب برای همه" price="40000" purchase_link="https://www.payping.ir/d/PHE7" detail="در نام حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;دریافت 1 نسخه کتاب چاپی" ] [jv_pricecol title="حمایت آزاد" sub_title="مناسب برای همه" price="مبلغ دلحواه" purchase_link="https://www.payping.ir/d/QFEi" detail="درج نام حامی در کتاب;دریافت نسخه الکترونیکی کتاب;بدون نسخه چاپی" ] [/jv_pricetable] 
آخرین ویرایش در 14 بهمن 1396