یاسمین صدری نوشته ترجمه کتاب 23 آذر 1398 خواندن 252 دفعه
(0 رای‌ها)
 در کشور ما برای بازاريابي هنوز از شيوه‌هاي قديمي استفاده مي‌شود. راه‌اندازي کسب‌وکارهاي جديد، به شيوه‌هاي جديد بازاريابي نياز دارد. اما منابعي که در اين حوزه به زبان فارسي داريم محدود و قديمي هستند. حضور مترجمان براي به‌روز کردن منابع موجود در اين حوزه بسيار مهم است.

معرفی کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه بازاریابی و برندسازی

اکنون به معرفی کتاب‌هایی در حوزه بازاریابی و برندسازی می‌پردازیم که برای ترجمه مناسب هستند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب MARKETING STRATEGY FOR STARTUPS 

نويسنده: Paul Onu
ناشر: Independently published
زمان انتشار: December, 2019
تعداد صفحه‌ها: 78 صفحه
لينک آمازون

 امروزه استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا با سرعت زیادی درحال گسترش هستند ولی متوسفانه بیش از 50 درصد از این کسب و کارهای نوپا در کمتر از 3 سال با شکست مواجه می‌شوند. ضعف در بازاریابی یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست استارتاپ‌ها محسوب می‌شوند. مطالب موجود در این کتاب موسسان شرکت‌های نوپا را قادر می‌سازد تا استراتژی مناسبی برای بازاریابی محصولات و خدمات خود طراحی کنند و از این طریق کسب و کار خود را رونق ببخشند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Social Media Marketing 2020

نويسنده:  Chandler Wright
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 181 صفحه
لينک آمازون

مطالب موجود در این کتاب به بازاریابی از طریق اینستاگرام پرداخته است. همه ما به خوبی می‌دانیم که امروزه اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده‌است. همین امر فرصت مناسبی را در اختیار صاحبان کسب و کارها قرار داده که بتوانند از این شبکه اجتماعی محبوب برای گسترش کسب و کار خود استفاده کنند. ولی برای رسیدن به این هدف باید از استراتژی‌ها و راهکارهای خاصی استفاده کنند. مطالب این کتاب به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند از طریق اینستاگرام مخاطبان خود را پیدا کنند، برند خود را به آن‌ها معرفی کنند و روابطی پایدار و دوستانه با مشتریان خود به وجود بیاورند.

مراحل ترجمه کتاب

برای آشنایی با مراحل ترجمه کتاب به مطلب چگونه کتاب ترجمه کنیم؟ سر بزنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Social Media Marketing Productivity Hacks

نويسنده: Rory Ames-Hyatt
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 152 صفحه
لينک آمازون

 امروزه بسیاری از ارتباطات شرکت‌ها با مشتری‌هایشان از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. اما گاها موسسان و مدیران کسب و کارها و شرکت‌ها گلایه می‌کنند از این که باید زمان زیادی را در طول روز صرف رسیدگی به شبکه‌های اجتماعی شرکت‌شان کنند و این موضوع باعث می‌شود تمرکز کمتری روی سایر بخش‌های کسب و کارشان داشته باشند. مطالب موجود در این کتاب به این دسته از مدیران یاد می‌دهد چگونه با استفاده از راهکارهایی با کمترین زمان بیشترین بازده را از عملکرد شبکه‌های اجتماعی به دست آورند.

  پیشنهاد ترجمه کتاب How to Triple Your Sales by Getting Your Internet Marketing Right

نويسنده: Joshua Nelson
ناشر: Independently published
زمان انتشار: October, 2019
تعداد صفحه‌ها: 196 صفحه
لينک آمازون

 امروزه بازاریابی از طریق اینترنت روز به روز درحال گسترش است. کسب و کارهای بزرگ و کوچک اگر می‌خواهند در بازار رقابتی باقی بمانند باید بتوانند علاوه بر بازاریابی به روش‌های سنتی با استفاده از روش‌های اینترنتی نیز برای محصولات و خدمات خود جذب مشتری کنند. بازاریابی اینترنتی نیز مانند بازاریابی سنتی استراتژی‌های مخصوص به خودش را دارد. صاحبان کسب و کارها با رعایت این استراتژی‌ها و قوانین می‌توانند با استفاده از بازاریابی اینترنتی فروش خود را 2 تا 3 برابر کنند. مطالب موجود در این کتاب به مطالعه موردی روش‌های بازاریابی شرکت‌های کانادایی و آمریکایی پرداخته است و عوامل موفقیت آن‌ها در این حوزه را تعیین کرده است.

تعرفه‌های ترجمه کتاب

از تعرفه‌ها و طرح‌های متنوع ترجمه کتاب آگاهی پیدا کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Stories that Stick

 
نام نويسنده: Kindra Hall
ناشر: HarperCollins Leadership
زمان انتشار: September 2019
تعداد صفحه‌ها: 240 صفحه
لينک آمازون

زماني که شما کنترل داستان‌هايتان را به دست بگيريد، کنترل کسب و کار و زندگيتان را هم به دست مي‌گيريد! مدام مي‌شنويد که چگونه داستان بهترين و آخرين ابزار کسب و کار است و چگونه داستان سرايي از کمک به مديران براي ارتباط بيشتر و تشويق تيم‌هاي فروششان گرفته تا جذب مشتري بيشتر به ارتقاي بازاريابي و برندسازي کمک مي‌کند اما سؤال اينجاست که چه داستان‌هايي بايد بازگو شوند و چگونه بيان شوند؟ در اين کتاب کيندرا هال (Kindra Hall)، متخصص داستان سرايي و سخنراني، چهار داستان منحصر به فرد درباره‌ي بازاريابي را بيان مي‌کند و ياد مي‌دهد که چگونه اين امر مي‌تواند در برندسازي مؤثر باشد.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Superfans

نام نويسنده: Pat Flynn
ناشر: Get Smart Books
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 203 صفحه
لينک آمازون

در اين کتاب راه‌هاي جادويي براي تبديل مشتري‌ها و دنبال کنندگان يک برند به طرفداران هميشگي معرفي مي‌شوند. نگاه کردن به آمار و ارقام که بفهميد به چه اندازه دنبال کننده و مشتري داريد بسيار ساده است اما اين که چه ميزان از آن‌ها واقعاً طرفدار شما هستند کار آساني نيست و به عنوان يک کارآفرين و بازارياب بايد به اين امر واقف باشيد. پت فلين (Pat Flynn) در اين کتاب بيان مي‌دارد که پشت اين آمار و ارقام هميشه افرادي هستند که به عنوان يک مدير و رهبر به ما نگاه مي‌کنند و حتي توصيه هايي نيز به ما مي‌کنند و مراقب ما هستند. آن‌ها به دنبال منابع و ابزار قابل اعتماد هستند و دنبال فردي هستند تا کمکشان کند به اهدافشان برسند. اين‌ها کساني هستند که اگر با آن‌ها در ارتباط باشيد به طرفداران پر و پاقرص شما تبديل مي‌شوند. اين کتاب کمک مي‌کند که اين امر عملي شود.

چاپ کتاب

به راحتی کتاب‌های خود را به روش ناشر مولف چاپ کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب بازاريابي The Road to Recognition

نام نويسنده: Seth Price
ناشر: Ideapress Publishing
زمان انتشار: May 2017
تعداد صفحه‌ها: 275 صفحه
لينک آمازون

  اين کتاب راهنماي کاملي براي ساخت برند شخصي و به دنبال آن سرعت بخشيدن به موفقيت حرفه‌اي در دنياي ديجيتال است. سث پرايس و بري فلدمن معتقدند برند، نام شماست. بايد صاحب آن شويد و به‌عنوان يک متخصص در حوزه کاريتان درمورد برند نيز شناخت به‌دست آوريد. هيچ راه ميانبر ساده‌اي وجود ندارد. اما نويسندگان اين کتاب نقشه‌اي مفيد طراحي کرده‌اند؛ يک راهنماي کامل در 26 درس با توصيه‌هاي عملي براي توسعه برند شخصي.

 پیشنهاد ترجمه کتاب بازاريابي Known

نام نويسنده: Mark Schaefer
ناشر: Mark W. Schaefer
زمان انتشار: January 2017
تعداد صفحه‌ها: 255 صفحه
لينک آمازون

اين کتاب نيز به ساخت و توسعه برند در عصر ديجيتال مي‌پردازد. مارک شفر معتقد است در دنياي امروز شناخته‌شدن در زمينه تخصصي‌تان مزاياي فراواني به همراه دارد. کساني که شناخته مي‌شوند، مشتريان بيشتري جذب مي‌کنند، موقعيت‌هاي کاري بهتري پيدا مي‌کنند و فرصت‌هاي منحصر به‌فردي در انتظارشان است. اما آيا همه مي‌توانند شناخته شوند؟ در اين کتاب شفر گام به گام برنامه‌اي را ارائه مي‌دهد که افراد موفق در حرفه‌هاي گوناگون دنبال کرده‌اند تا شناخته شوند. اين آموزش‌ها با بررسي نمونه‌هاي عملي، تجربه‌هاي گوناگون و داستان‌هاي انگيزشي همراه است.

اگر هنوز نتوانسته‌اید کتابی برای ترجمه کردن انتخاب کنید، می‌توانید از کارشناسان آقای مترجم کمک بگیرید.

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم

یاسمین صدری

یاسمین صدری هستم

دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه اصفهان

از کودکی به زبان انگلیسی علاقه زیادی داشتم و در سن ۱۶ سالگی مدرک زبان انگلیسی خود را از کانون زبان ایران دریافت کردم

در حال حاضر در حال یادگیری زبان آلمانی در کانون زبان هستم

ارسال یک نظر