مریم کریمی نوشته ترجمه کتاب 14 مرداد 1397 خواندن 1377 دفعه
(3 رای‌ها)
ترجمه کتاب یکی از موارد مهم در هر رزومه است. در جدول امتیازبندی مصاحبه دکتری، درخواست پذیرش در دانشگاه های خارجی و رزومه کاری، ترجمه اهمیت زیادی دارد. اما ترجمه ها ارزش یکسانی ندارند. برای ترجمه علاوه بر بالا بردن مهارت های زبانی در زبان مبدا و مقصد و یادگیری مهارت های ترجمه کتاب، باید کتاب به روز و ارزشمندی برای ترجمه بیابید.

آیا با جدیدترین کتاب های حوزه مدیریت آشنا هستید؟ آقای مترجم فهرستی از کتاب های تازه منتشر شده در حوزه مدیریت را به شما معرفی می کند. اگر به ترجمه کتاب های مدیریت علاقمند باشید، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

کتاب Human Resource Management

نويسنده: Cynthia Fontelle , Louis Bevoc
ناشر: Independently published
زمان انتشار: September, 2019
تعداد صفحه‌ها: 94 صفحه
لينک آمازون

 مطالب موجود در این کتاب به بررسی سیستم منابع انسانی سازمان‌ها پرداخته و به خوبی نشان داده برای اینکه سازمان‌ها بتوانند به اهداف خود برسند کارمندان و کارفرماها چگونه باید با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و به طور موثری با یک دیگر تعامل داشته باشند. در حوزه منابع انسانی کتاب‌های زیادی وجود دارد به همین علت وقتی افراد قصد دارند مطالعه در این حوزه را شروع کنند سر در گم می‌شوند و نمی‌توانند به راحتی تشخیص دهند از کدام کتاب شروع کنند. افرادی که به تازگی با این حوزه آشنا شده‌اند و می‌خواهند اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند می‌توانند از این کتاب برای شروع استفاده کنند و با مفاهیم اولیه منابع انسانی به خوبی آشنا شوند.

کتاب Understanding Public Leadership

نويسنده: Paul 't Hart
ناشر: Red Globe Press
زمان انتشار: September, 2019
تعداد صفحه‌ها: 208 صفحه
لينک آمازون

نویسنده کتاب با استفاده از مثال‌ها و داستان‌های جذاب و متعدد به بررسی این موضوع پرداخته که رهبری خوب و موثر چگونه به وجود می‌آید و این رهبری چه تاثیراتی بر زندگی اجتماعی افراد دارد. این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟ مطالب و راهکارهای موجود در این کتاب نه تنها برای رهبران سازمان‌ها بلکه برای همه افرادی که قصد دارند روابط عمومی خود را تقویت کنند می‌تواند مفید واقع شود. همچنین با مطالعه این کتاب افراد یاد می‌گیرند چگونه بر اطرافیان‌شان تاثیر بگذارند و با توجه به شرایط تصمیم‌گیری کنند. مطالعه این کتاب برای اساتید و دانشجویانی نیز که در زمینه رهبری تحقیق و پژوهش می‌کنند می‌تواند جالب و مفید باشد.  

مراحل ترجمه کتاب

برای آشنایی با مراحل ترجمه کتاب به مطلب چگونه کتاب ترجمه کنیم؟ سر بزنید.

کتاب The Role Of Leadership In Change Management

نويسنده: DR. Fecility Gray
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019   
تعداد صفحه‌ها: 130 صفحه
لينک آمازون

این کتاب به نقش رهبری در ایجاد موفقیت‌های بزرگ سازمانی اشاره می‌کند. در دنیای امروزه اکثر کسب و کارها با شرایط رکود و شکست مواجه می‌شوند، ولی آن چیزی که باعث برتری بعضی از کسب و کارها می‌شود سبک رهبری آن‌ها است. در حقیقت تغییراتی که رهبران ایجاد می‌کنند عامل اصلی پیروزی و موفقیت سازمان‌ها است. اما همه ما به خوبی می‌دانیم که ایجاد تغییر امری ساده نیست و قواعد و قوانین خاص خودش را دارد. در این کتاب افراد می‌توانند با این قواعد و قوانین آشنا شوند و به رهبری موفق و اثرگذار برای سازمان خود تبدیل شوند.

کتاب Simply Brilliant

نويسنده: Fergus O'Connell
ناشر:  FT Press
زمان انتشار: March 4, 2012
تعداد صفحه‌ها: 160 صفحه
لينک آمازون

کتاب Simply Brilliant: The common-sense guide to success at work کتابی است برای همه آن هایی که در کسب و کارشان دچار مشکل شده اند. گاه مشکل ها چنان به هم می پیچند که افراد هیچ کاری نمی توانند بکنند. فقط می خواهند سرشان را به دیوار بکوبند! این کتاب در هفت گام به مخاطبان خود می آموزد که چگونه مشکلات را به بخش های کوچک تقسیم بندی کنند، به دنبال راه حل های ساده و مستقیم باشند و در زمان صرفه جویی کنند و زمانی بیش از حد نیاز به هر مشکل اختصا ندهند. مخاطبان این کتاب همه کسب و کارها هستند. صرف نظر از قدیمی یا استارتاپ بودن یک کسب و کار، ممکن است افراد با مشکلاتی روبه رو شوند.

تعرفه‌های ترجمه کتاب

از تعرفه‌ها و طرح‌های متنوع ترجمه کتاب آگاهی پیدا کنید.

کتاب Visual Leaders

نويسنده: David Sibbet
ناشر: Wiley
زمان انتشار: December, 2012
تعداد صفحه‌ها: 256 صفحه
لينک آمازون

این کتاب ویژه مدیران و رهبران کسب و کارها نوشته شده است. کتاب Visual Leaders در هفت گام شیوه های تعامل با کارمندان و مشتری ها را به مدیران می آموزد. این هفت گام شامل مدل های ذهنی، جلسه ها، قالب های گرافیکی، جلسه های تصمیم گیری و نقشه راه بعضی از مراحل آموزشی این کتاب هستند.

 کتاب Think Wrong 

نويسنده: John Bielenberg, Mike Burn, Greg Galle, Elizabeth Dickinson 
ناشر: Instigator Press
زمان انتشار: October 25, 2016
تعداد صفحه‌ها: 252 صفحه
لينک آمازون

امروزه در همه ابعاد زندگی با مشکلات فراوانی روبه رو هستیم. این مشکلات و چالش ها در کسب و کار افزایش می یابند. جان بیلنبرگ، مایک برن، جوج گال و الیزابت اویت دیکنسون در این کتاب به بررسی مشکلاتی می پردازند که ما در مواجهه با فرهنگ داریم. فرهنگ غالب در جامعه ممکن است مانع رشد کسب و کار ما شود. نویسندگان کتاب در شش فصل توضیح می دهند چگونه 6 رفتاری که فرهنگ ما آن ها را صحیح نمی داند، می توانند باعث پیشرفت و حل مشکلات شوند.

چاپ کتاب

به راحتی کتاب‌های خود را به روش ناشر مولف چاپ کنید.

کتاب How Did I Not See This Coming

نويسنده: Katy Tynan
ناشر:  Association for Talent Development
زمان انتشار:December, 2017
تعداد صفحه‌ها: 104 صفحه
لينک آمازون

کتاب How Did I Not See This Coming به بررسی موقعیت، تنش ها و مشکلات کسانی می پردازد که اولین تجربه مدیریتی خود را می گذرانند. کتی تنان در این کتاب حقایقی را درباره مدیریت آشکار می کند و نقشه راهی برای کسانی که اولین تجربه مدیریتی خود را می گذارنند، ارایه می دهد. راه کارهایی که باعث می شود مدیران جدید بتوانند اعتماد و همراهی مدیران بالادستی و زیردستان خود را جلب کنند.

کتاب The 27 Challenges Managers Face

نويسنده: Bruce Tulgan
ناشر: Jossey-Bass
زمان انتشار: September, 2014
تعداد صفحه‌ها: 256 صفحه
لينک آمازون

بروس تولگان بیش از 20 سال سابقه مدیریتی دارد. تولگان در همه این سال ها به دشوارترین مشکلات یک مدیر فکر کرده است و حالا در این کتاب به 27 چالش اصلی یک مدیر و روش های حل آن ها می پردازد. صرف نظر از حوزه کسب و کار و درجه شغلی، همه مدیرها با این 27 چالش روبه رو هستند. چالش های اصلی مدیریت را با کتاب The 27 Challenges Managers Face بشناسید و با آن ها مقابله کنید.

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم

مریم کریمی

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی هستم. دوره کارشناسی را در دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه الزهرا گذراندم. زبان، ادبیات، فرهنگ و هنر کشورهای مختلف برایم جذابند.

 زبان انگلیسی را در موسسه گویش آموختم و هم اکنون درحال یادگیری زبان عربی در کانون زبان ایران هستم.

ارسال یک نظر