معرفی کتاب‌های مالی و اقتصادی برای ترجمه

(1 رای)
244
100

دنیای سرمایه‌گذاری و مسائل مربوط به اقتصاد و پول در عین حال که پیچیده و ناشناخته‌اند، جذاب و پرهیجان نیز هستند. آگاهی از استراتژی‌های مالی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند ریسک سرمایه‌گذاری‌های خود را کاهش دهند و سرمایه‌گذاری‌هایی مطمئن‌ انجام دهند. علاوه بر این در دنیای اقتصادی امروز داشتن دیدگاه‌های درست مالی به پیشرفت افراد کمک زیادی می‌کند.

 تقریبا همه افراد خواستار آشنا شدن با قواعد مالی هستند، همین امر فرصت خوبی را در اختیار مترجم‌ها قرار می‌دهد تا با ترجمه کتاب‌های این حوزه به افرادی که خواستار افزایش دانش مالی خود هستند، کمک کنند. 

پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده درحوزه مالی و اقتصادی

در ادامه تعدادی از کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه مالی و اقتصادی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Mutual Funds

نويسنده: Eric Williams
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 101 صفحه
لينک آمازون

این کتاب راهکارهایی در اختیار افراد می‌گذارد که با استفاده از آن‌ها بتوانند در سرمایه گذاری‌های خود بیشترین سود را کسب کنند. در بیشتر مواقع شرایط اقتصادی و نوسانات بازار مانع می‌شوند که سرمایه گذاری افراد طبق برنامه‌ از پیش تعیین شده جلو برود و همین امر ضرر و زیان زیادی به سرمایه گذاران وارد می‌کند. مطالب موجود در این کتاب می‌تواند به خوبی به سرمایه گذاران کمک کند و به آن‌ها آموزش بدهد چگونه در شرایطی که اقتصاد ثبات ندارد تصمیم‌های درستی بگیرند. درنهایت این کتاب همه اطلاعاتی که افراد برای سرمایه گذاری بدان نیازمند هستند را در اختیارشان قرار می‌دهد و مهارت تصمیم‌گیری آن‌ها را نیز تقویت می‌کند. 

 پیشنهاد ترجمه کتاب Mastering Money

نويسنده: Norm Champ
ناشر: McGraw-Hill Education
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 192 صفحه
لينک آمازون

همه افراد به دنبال این هستند که بتوانند آینده مالی خود را تامین کنند، قرض‌های خود را پرداخت کنند، مقداری از درآمد ماهیانه خود را پس‌انداز کنند و بتوانند سرمایه گذاری‌ انجام دهند. رسیدن به همه این اهداف در گرو این است که بتوانند تصمیم‌های مالی هوشمندانه‌ای بگیرند. مطالب این کتاب به افراد کمک می‌کند تا درک درستی از این موضوع به دست بیاورند که پول چگونه کار می‌کند. درک این موضوع آن‌ها را قادر می‌سازد تا هوشمندانه‌تر به مسائل مالی نگاه کنند و سنجیده‌تر تصمیم گیری‌های مالی خود را انجام دهند.

مراحل ترجمه کتاب

برای آشنایی با مراحل ترجمه کتاب به مطلب چگونه کتاب ترجمه کنیم؟ سر بزنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Basic Personal Finance

نويسنده: Len Cabrera, Richard Fullerton  
ناشر: Len Cabrera
زمان انتشار:  October, 2019
تعداد صفحه‌ها: 183 صفحه
لينک آمازون

برای اینکه بتوانید از منابع مالی در اختیارتان به درستی استفاده کنید باید از دانش و اطلاعاتی در حوزه مالی بهره‌مند باشید. مطالعه این کتاب اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی از قبیل 1- آشنایی با اصول اولیه بانکداری، مالیات، جبران خسارت و... 2- اهمیت وجود برنامه مالی در زندگی 3- و در نهایت یاد می‌گیرید چگونه ضمن جلوگیری از کلاهبرداری مالی، از ثروت خود مراقبت کرده و آن را رشد دهید. نویسندگان در این کتاب تحقیقات آکادمیک در حوزه‌های مالی، توصیه‌های عملی و تجربه 25 ساله خود از تدریس دروس مالی را با هم ترکیب کرده‌اند و مسیری را به وجود آورده‌اند که با طی کردن آن افراد می‌توانند به رفاه مالی برسند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Pat McKeough's Successful Investor Toolkit

نويسنده: Patrick McKeough
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 218 صفحه
لينک آمازون

این کتاب مجموعه‌ای از توصیه‌های مالی Pat McKeough است. Pat در سن 16 سالگی شروع به سرمایه گذاری کرد و با استفاده از تجربیات خود توانست رویکردی مالی به وجود بیاورد. افراد با بهره‌گیری از این رویکرد می‌توانند یاد بگیرند چگونه مانند یک سرمایه گذار موفق، فکر و عمل کنند و از این طریق به سرمایه گذار فوق‌العاده‌ای تبدیل شوند. سود زیاد نصیب سرمایه گذارانی می‌شود که می‌دانند چگونه از قواعد و قوانین سرمایه گذاری به صورت کاربردی استفاده کنند. افراد می‌توانند این قواعد و قوانین را در این کتاب یاد بگیرند.

چاپ کتاب

به راحتی می‌توانید کتاب‌های خود را به صورت ناشر مولف چاپ کنید. برای آگاهی از این روش، مطلب چاپ کتاب به روش ناشر مولف را مطالعه کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Where Is My Money

نويسنده: Passion Cresheé Artis
ناشر: Independently published
زمان انتشار: October, 2019
تعداد صفحه‌ها: 51 صفحه
لينک آمازون

 در این کتاب کوتاه و کم‌حجم استراتژی‌های مالی با زبانی ساده و به طور خلاصه بیان شده‌اند. آگاهی از این استراتژی‌ها به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند با توجه به شرایط، تصمیم‌های مالی هوشمندانه‌ای بگیرند و از پول در اختیارشان به نحو بهینه‌ای استفاده کنند. مطالب این کتاب به افراد کمک می‌کند تا کنترل بیشتری بر مخارج و خریدهای روزانه‌شان داشته باشند و بتوانند به خوبی برای خود برنامه‌ریزی مالی انجام دهند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب Psychological Barriers to Successful Investing

نويسنده:  John Shelton
ناشر: Independently published
زمان انتشار: October, 2019
تعداد صفحه‌ها: 173 صفحه
لينک آمازون

این کتاب به موانع روانشناسی و روانشناختی اشاره دارد که مانع می‌شوند افراد بتوانند سرمایه گذاری‌هایی موفقیت‌آمیز انجام دهند. ضمیر ناخودآگاه یکی از این موانعی است که مانع تصمیم‌گیری درست ما می‌شود. وقتی ما در شرایط روحی مساعدی نیستیم و از غم، ناراحتی، استرس و... رنج می‌بریم؛ ضمیر ناخودآگاه‌مان نیز تحت تاثیر این احساسات بد قرار می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد تجزیه تحلیل و درک درستی از محیط و شرایط اطراف‌مان داشته باشیم. همین امر باعث می‌شود نتوانیم فرصت‌های مناسب برای سرمایه گذاری و... را تشخیص دهیم و در انتخاب‌های‌مان دچار خطا می‌شویم. در زندگی پر دغدغه امروزه معمولا افراد همیشه از ناراحتی و استرس و... رنج می‌برند پس بهتر است نحوه کنترل این احساسات را یاد بگیرند و متوجه شوند چگونه با وجود این احساسات ناخوشایند درک درستی از شرایط اقتصادی و فرصت‌های سرمایه گذاری اطراف داشته باشند. 

اگر هنوز نتوانسته‌اید کتابی مناسب برای ترجمه کردن انتخاب کنید، می‌توانید از کارشناسان آقای مترجم کمک بگیرید.

اشتراک پست

ارسال یک نظر

یاسمین صدری

درباره نویسنده

یاسمین صدری هستم

دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه اصفهان

از کودکی به زبان انگلیسی علاقه زیادی داشتم و در سن ۱۶ سالگی مدرک زبان انگلیسی خود را از کانون زبان ایران دریافت کردم

در حال حاضر در حال یادگیری زبان آلمانی در کانون زبان هستم

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.