آهنگ آموزشی انگلیسی: October and April

آهنگ آموزشی انگلیسی: October and April

آهنگ «اکتبر و آوریل» یکی از شاهکارهای گروه فنلاندی The Rasmus است که خانم آنت اولزون خواننده سابق گروه Nightwish (یکی دیگر از گروه‌های معروف فنلاندی) در این ترانه آن‌ها را همراه می‌کند. 

این ترانه تشبیه‌های فوق‌العاده‌ای دارد. داستان آن مربوط به دختر و پسری است که از همه لحاظ متضاد یکدیگر هستند و با این حال عاشق یکدیگر می‌شوند و جان خود را فدای این رابطه می‌کنند. پسر داستان به اکتبر (نمادی از تاریکی و پاییز) تشبیه شده و دختر داستان به آوریل (نمادی از بهار و روشنایی). 

ادامه مطلب
آهنگ آموزشی انگلیسی: How to Save a Life

آهنگ آموزشی انگلیسی: How to Save a Life

بارها شنیده‌ایم که سریال دیدن یکی از بهترین راه‌های زبان یاد گرفتن است. با معرفی این آهنگ قصد داریم با شما کمک کنیم از قدرت موسیقی و سریال همزمان برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

آهنگ «چطور جان کسی را نجات دهیم» یک ترانه شاد و جذاب مربوط به فصل ششم سریال پزشکی «آناتومی گری» است و هر قسمتی از آن را یکی از بازیگران این سریال می‌خواند. اگر اهل سریال دیدن هستید، حتما آناتومی گری را ببینید تا هم از دیدن داستان‌های عاشقانه و خنده‌دار آن لذت ببرید و هم آهنگ‌های متعدد دیگری را در حین تماشای این سریال گوش دهید.

ادامه مطلب
آهنگ آموزشی انگلیسی: Europe's Skies

آهنگ آموزشی انگلیسی: Europe's Skies

 آقای Alexander Rybak یکی از خواننده‌های خارجی است که کمتر شناخته شده. او شهروند نروژ به حساب می‌آید ولی اصالت بلاروسی دارد. او علاوه برای صدای خوب خود، توانایی زیادی در ویولن و پیانو دارد و ترانه‌های عاشقانه شاد زیادی خوانده است. الکساندر برای اولین بار با آهنگ «داستان پریان» معروف شد. در این مطلب یکی دیگر از ترانه‌های او به نام «آسمان‌های اروپا» را معرفی می‌کنیم. 

این ترانه نیز مانند اکثر کارهای این خواننده، عاشقانه و شاد است. 

ادامه مطلب
آهنگ آموزشی انگلیسی: One Love

آهنگ آموزشی انگلیسی: One Love

گروه Blue یکی از معروف‌ترین گروه‌های خارجی دهه گذشته است که موفقیت بسیار زیادی به دست آورد ولی در سال‌های اخیر کمتر در مورد آن‌ها شنیده‌ایم. آهنگ One Love این گروه جزو اولین آهنگ‌هایی است که آن‌ها را به شهرت رساند و بسیار مورد توجه همه قرار گرفت.

ادامه مطلب
آهنگ آموزشی انگلیسی: Dangerous

آهنگ آموزشی انگلیسی: Dangerous

آقای David Guetta یکی از معروف‌ترین DJها و آهنگ‌سازان دنیاست که در فرانسه به دنیا آمده و با خوانندگان زیادی همکاری داشته است. 

آهنگ Dangerous ریتم بسیار شادی دارد و کلمات و عبارت‌های جدید مختلفی را بیان می‌کند که برای زبان‌آموزان سطح مبتدی و متوسط بسیار مناسب هستند. یکی دیگر از خوبی‌های این آهنگ شاد این است که زبان‌آموزان را با تلفظ صحیح کلمه Dangerous آشنا می‌کند. اکثر زبان‌آموزان ایرانی با تلفظ این کلمه مشکل دارند ولی قول می‌دهیم بعد از گوش کردن این آهنگ، دیگر هیچ‌گاه تلفظ درست آن را فراموش نخواهید کرد. 

ادامه مطلب

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.