داستان‌های کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی و دانلود رایگان

مطالعه داستان‌های کوتاه به زبان انگلیسی می‌تواند تأثیر زیادی در تقویت زبان داشته باشد. داستان‌های کوتاه انگلیسی به هر چهار مهارت زبان کمک می‌کنند. 

مزایای داستان‌های کوتاه انگلیسی برای تقویت زبان انگلیسی 

  • مطالعه متن انگلیسی و یاد گرفتن کلمه‌های جدید به شما در تقویت مهارت ریدینگ کمک می‌کند و یاد می‌گیرید چگونه از کلمه‌های جدید استفاده کنید. 
  • می‌توانید از متن این داستان‌ها به عنوان مدل برای نوشتن کمک بگیرید و خودتان شروع به نوشتن داستان‌های خیلی کوتاه کنید. به این ترتیب رایتینگ‌ شما تقویت می‌شود. 
  • اگر با صدای بلند از روی داستان‌ها بخوانید، می‌توانید اسپیکینگ خود را بهبود دهید. همچنین می‌توانید در کنار دوستان خود، نقش شخصیت‌های داستان را بازی کنید و لذت ببرید. 
  • بعضی از داستان‌های کوتاه به صورت صوتی نیز در دسترس هستند که می‌توانند به لیسنینگ شما کمک کنند

داستان‌های کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی 

ترجمه فارسی داستان‌های کوتاه انگلیسی می‌تواند برای زبان‌آموزانی مناسب باشد که هنوز به سطح پیشرفته نرسیده‌اند اما توصیه می‌کنیم به ترجمه فارسی این قصه‌ها وابسته نشوید.  بعد از خواندن داستان و پیدا کردن کلمه‌های اصلی‌اش، نگاهی به ترجمه آن بیاندازید تا هرجایی که ابهام دارید برطرف شود. 

اکثر داستان‌های انگلیسی زبان و خلاصه کتاب‌هایی که در سایت آقای مترجم قرار می‌دهیم، با ترجمه فارسی اختصاصی آقای مترجم است و می‌توانید از این ترجمه‌ها به عنوان منبعی اضافه برای یادگیری بهره ببرید. 

دانلود داستان‌های کوتاه انگلیسی

داستان‌های کوتاهی که در این قسمت از سایت قرار می‌دهیم قابل دانلود هستند و می‌توانید ترجمه فارسی آن‌ها را نیز به صورت PDF دانلود کنید. 

این بیوگرافی در سال 1979نوشته شده است و داستان شگفت انگیز زندگی هاوارد هیوز را بیان می‌کند. او خلبان، فیلم ساز، مخترع و سرمایه‌داری بود که شهرت جهانی داشت اما در مقابل این موفقیت‌ها او…
کتاب Catch me if you can داستان زندگی یکی از زیرک‌ترین کلاه‌بردارهای عصر حاضر است. فرانک ابیگنیل، پسر نوجوانی بود که توانست تا قبل از رسیدن به 20 سالگی، بیش از 4 میلیون دلار چک…
برای اینکه بتوانید انگلیسی خود را تقویت کنید باید به منابع واقعی مثل فیلم، آهنگ و داستان مراجعه کنید. در این میان داستان خواندن می‌تواند کمک ویژه‌ای به شما بکند به ویژه اگر داستان‌های کوتاه…