مریم کریمی نوشته ترجمه کتاب 25 ارديبهشت 1398 خواندن 30797 دفعه
(22 رای‌ها)
کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده زيادی وجود دارند، اما آيا همه کتاب‌ها ارزش ترجمه دارند؟ مسئله اصلی اين است که بتوانيم بهترين کتاب‌ها را برای ترجمه انتخاب کنيم. در اين مطلب به دو موضوع اصلی می‌پردازيم:    برای انتخاب کتاب مناسب ترجمه بايد چه ملاک‌هايی را بايد در نظر گرفت؟ معرفی و پيشنهاد کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده که ارزش ترجمه کردن دارند. علاوه بر آن، امکان دانلود تمام کتاب‌هايی که برای ترجمه معرفی می‌کنيم را در اختيار شما قرار داده‌ايم.

پس با ما همراه باشيد تا جواب سوال‌های خود را بگيريد و تعداد زيادی کتابی که ارزش ترجمه شدن دارند را به شما معرفی کنيم.

در این مطلب با کتاب‌های ترجمه نشده در زمینه‌های زیر آشنا می‌شوید.

معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه تربیت و روانشناسی کودکان و نوجوانان معرفی کتاب‌های مالی و اقتصادی برای ترجمهمعرفی کتاب‌های انگلیسی ترجمه نشده در حوزه بیت‌کوین و رمز ارزمعرفی و پیشنهاد کتاب برای ترجمه در زمینه استارتاپ و کارآفرینی معرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه بازاریابی و برندسازی  پیشنهاد کتاب‌های حوزه مدیریت برای ترجمهمعرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه روانشناسی معرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه فناوری معرفی کتاب برای ترجمه در زمینه زندگی‌نامه و شرح حال

معیارهای انتخاب کتاب انگلیسی ترجمه نشده

همه ما به خوبی می‌دانيم انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه يکی از چالش برانگيزترين مراحل ترجمه کتاب است و اگر هدف شما از ترجمه کتاب کسب درآمد باشد اين مرحله حساس‌تر می‌شود چراکه کتاب‌های انگليسی زيادی وجود دارند ولی همه آن‌ها ارزش ترجمه شدن ندارند.

در کل بايد به پرسش‌های زير پاسخ دهيد:

هدف من از ترجمه کتاب چيست؟

افراد با انگيزه‌های متفاوتی به فکر ترجمه کتاب می‌افتند. برخی به دنبال اين هستند که از اين کار درآمد کسب کنند در حالی که برخی ديگر می‌خواهند رزومه خود را تقويت کنند يا مشهور شوند. اگر پاسخ مناسبی برای اين سوال داشته باشيد، می‌توانيد بقيه گام‌ها را به راحتی طی کنيد.

به چه حوزه‌هايی علاقه دارم؟

کتاب‌های زيادی در حوزه‌های مختلفی به زبان انگليسی نوشته می‌شوند و تعداد زيادی از آن‌ها ارزش ترجمه کردن دارند. ولی شما بايد بسته به حوزه مورد علاقه مثلاً کودک و نوجوان، مديرت و کسب‌وکار، رمان و ادبيات، کتاب مناسبی را انتخاب کنيد که شما را به هدف‌تان برساند و هم از ترجمه کردن آن لذت ببريد.

آيا تجربه ترجمه کردن دارم؟

اگر قبلاً سابقه کار ترجمه نداريد، حتما با يک مترجم باتجربه صحبت کنيد و از او کمک بگيريد. همچنين بهتر است  يک دوره آموزش فن ترجمه نيز طی کنيد تا کار برايتان راحت‌تر شود. علاوه بر آن، پيشنهاد می‌کنيم کتابی را انتخاب کنيد که متن ساده‌تری دارد و حجم آن زياد نيست.

چقدر زمان آزاد دارم؟

بسته به حجم کتابی که برای ترجمه انتخاب می‌کنيد و زمانی که روزانه به ترجمه اختصاص می‌دهيد، معمولاً ترجمه يک کتاب بين 1 الی 3 ماه زمان نياز دارد.

آيا می‌توانم به تنهايی کتاب موردنظرم را ترجمه کنم يا بايد از شخص ديگری کمک بگيرم؟

در صورتی که کتاب موردنظرتان حجم زيادی دارد يا خودتان وقت آزاد کمی داريد، می‌توانيد کتاب را به همراه يک يا چند نفر ديگر ترجمه کنيد تا حجم کار بين افراد تقسيم شود. معمولاً شخصی که بيشترين تلاش را کرده باشد، به عنوان مترجم اول کتاب ذکر می‌شود.

آيا می‌خواهم کتابم را به صورت کاغذی چاپ کنم يا به صورت ديجيتال؟

با توجه به شرايط اقتصادی فعلی، چاپ کتاب فرآيندی است که هزينه زيادی پيدا کرده است. معمولاً در چنين شرايطی دو راه جلوی مترجم‌ها قرار دارد:

 • چاپ کتاب با تيراژ کم
 • نشر ديجيتال در پلتفرم‌های آنلاين

فرآيند ترجمه و نشر کتاب، جزئيات زيادی دارد ولی اگر از ابتدا به پرسش‌های بالا پاسخ دهيد، می‌توانيد اين فرآيند را به سادگی طی کنيد و در زمان کوتاهی نام خود را روی يک کتاب ببينيد.   

معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه تربیت و روانشناسی کودکان و نوجوانان

یکی از موضوعات مهمی که پدر و مادرها باید به آن‌ توجه داشته باشند این است که بتوانند ویژگی‌های فرزندان خود در سنین مختلف را به خوبی بشناسند. علاوه بر این باید اطلاعات زیادی درباره چگونگی برخورد با فرزندان‌شان به دست بیاورند تا بتوانند از روش‌های درستی برای تربیت آن‌ها استفاده کنند. رعایت این اصول از سوی والدین باعث می‌شود که بچه‌ها دوران کودکی و نوجوانی خود را با کمترین مشکلات سپری کنند.

یکی از بهترین روش‌هایی که به والدین کمک می‌کند اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند مطالعه کتاب‌های مناسب است. در این قسمت بهترین کتاب‌های این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم. مترجم‌ها با ترجمه این کتاب‌های مفید و پرطرفدار می‌توانند کمک زیادی به والدین در این زمینه بکنند.

پیشنهاد کتاب Anxiety Relief for Teens برای ترجمه

نويسنده: Regine Galanti
ناشر: Zeitgeist
زمان انتشار: March, 2020
تعداد صفحه‌ها: 192 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5

اضطراب یکی از عواملی است که می‌تواند تاثیرات منفی زیادی بر زندگی نوجوانان بگذارد. اگر این مشکل در سنین نوجوانی حل نشود، آثار مخرب آن تا بزرگسالی نیز ادامه پیدا می‌کنند و زندگی شخصی، کاری و تحصیلی افراد را تحت تاثیر قرار خواهند داد. دکتر Regine Galanti نویسنده این کتاب به نوجوانان تکنیک‌هایی را آموزش می‌دهد تا بتوانند اضطراب‌شان را کنترل کنند. این تمرین‌ها و تکنیک‌های ساده و تاثیرگذار به نوجوانان کمک می‌کنند تا بر افکار و رفتارشان مسلط باشند و بتوانند با چالش‌های زندگی به خوبی مقابله کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد کتاب Threads of Resilience برای ترجمه

نويسنده: Laraine Chamberlain و Jeremy Chamberlain
ناشر: Author Academy Elite
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 216 صفحه
امتیاز آمازون:

در زندگی هر یک از ما شرایط و چالش‌های سخت و دردناکی به وجود می‌آید. مقابله با چنین شرایطی در دوران نوجوانی می‌تواند سخت‌تر از سایر مقاطع زندگی باشد. به همین خاطر بهتر است نوجوانان مهارت مقابله با سختی‌ها را یاد بگیرند و از این طریق زندگی شاد و سالمی داشته باشند. آن‌ها با مطالعه کتاب Threads of Resilience با موارد زیر به خوبی آشنا می‌شوند:

 • چگونه در شرایط سخت، شاد باشند و از موارد ساده لذت ببرند.
 • چگونه با سختی‌ها و مشکلات اجتناب ناپذیر زندگی مقابله کنند.

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Growing Pains

نويسنده: M.Ed. Amanda Hill
ناشر: Rockridge Press
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 174 صفحه
امتیاز آمازون: 4/4 از 5

این کتاب به بررسی مسائل و مشکلات پدر و مادرها در بزرگ کردن و تربیت فرزندان پرداخته است. تربیت فرزندان دشواری‌های خاص خود را دارد و همین طور هرچه آن‌ها بزرگ‌تر می‌شوند، رفتارها و ویژگی‌هایشان نیز تغییر می‌کند، همین امر کار را برای پدر و مادرها سخت‌تر می‌کند. این کتاب تکنیک‌ها و روش‌های خوبی را در اختیار والدین قرار می‌دهد تا بتوانند با سختی‌ها و دشواری‌های تربیت فرزندان مقابله کنند و زندگی شاد و سالمی را برای خود و فرزندان‌شان رقم بزنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در این حوزه آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های مالی و اقتصادی برای ترجمه

دنیای سرمایه‌گذاری و مسائل مربوط به اقتصاد و پول در عین حال که پیچیده و ناشناخته‌اند، جذاب و پرهیجان نیز هستند. آگاهی از استراتژی‌های مالی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند ریسک سرمایه‌گذاری‌های خود را کاهش دهند و سرمایه‌گذاری‌هایی مطمئن‌ انجام دهند. علاوه بر این در دنیای اقتصادی امروز داشتن دیدگاه‌های درست مالی به پیشرفت افراد کمک زیادی می‌کند.

تقریبا همه افراد خواستار آشنا شدن به قواعد مالی هستند، همین امر فرصت خوبی را در اختیار مترجم‌ها قرار می‌دهد تا با ترجمه کتاب‌های این حوزه به افرادی که خواستار افزایش دانش مالی خود هستند، کمک کنند. 

 پیشنهاد کتاب Options Trading برای ترجمه

نويسنده: David Johnson
ناشر: Independently published
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 83 صفحه
امتیاز آمازون: 4 از 5

این کتاب کم حجم راهنمای گام به گام سرمایه گذاری در بازار بورس است. مخاطبان، با مطالعه کتاب Options Trading مهارت‌های سرمایه‌گذاری خود را افزایش می‌دهند و دید کلی از سرمایه گذاری در بورس به دست خواهند آورد. با یادگیری این مهارت، افراد می‌توانند به آزادی مالی برسند و منبعی برای کسب درآمد منفعل به دست آورند. با توجه به جذاب بودن بازار بورس، روز به روز بر مخاطبان کتاب‌های آموزش سرمایه‌گذاری در بورس افزوده می‌شود. پس ترجمه این کتاب می‌تواند کمک زیادی به علاقه‌مندان این حوزه بکند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

پیشنهاد ترجمه کتاب Mutual Funds

نويسنده: Eric Williams
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019
تعداد صفحه‌ها: 101 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

این کتاب راهکارهایی در اختیار افراد می‌گذارد که با استفاده از آن‌ها بتوانند در سرمایه گذاری‌های خود بیشترین سود را کسب کنند. در بیشتر مواقع شرایط اقتصادی و نوسانات بازار مانع می‌شوند که سرمایه گذاری افراد طبق برنامه‌ از پیش تعیین شده جلو برود و همین امر ضرر و زیان زیادی به سرمایه گذاران وارد می‌کند. مطالب موجود در این کتاب می‌تواند به خوبی به سرمایه گذاران کمک کند و به آن‌ها آموزش بدهد چگونه در شرایطی که اقتصاد ثبات ندارد تصمیم‌های درستی بگیرند. درنهایت این کتاب همه اطلاعاتی که افراد برای سرمایه گذاری بدان نیازمند هستند را در اختیارشان قرار می‌دهد و مهارت تصمیم‌گیری آن‌ها را نیز تقویت می‌کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید. 

سفارش ترجمه این کتاب

پیشنهاد ترجمه کتاب Basic Personal Finance

نويسنده: Len Cabrera, Richard Fullerton  
ناشر: Len Cabrera
زمان انتشار:  October, 2019
تعداد صفحه‌ها: 183 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

برای اینکه بتوانید از منابع مالی در اختیارتان به درستی استفاده کنید باید از دانش و اطلاعاتی در حوزه مالی بهره‌مند باشید. مطالعه این کتاب اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی از قبیل 1- آشنایی با اصول اولیه بانکداری، مالیات، جبران خسارت و... 2- اهمیت وجود برنامه مالی در زندگی 3- و در نهایت یاد می‌گیرید چگونه ضمن جلوگیری از کلاهبرداری مالی، از ثروت خود مراقبت کرده و آن را رشد دهید. نویسندگان در این کتاب تحقیقات آکادمیک در حوزه‌های مالی، توصیه‌های عملی و تجربه 25 ساله خود از تدریس دروس مالی را با هم ترکیب کرده‌اند و مسیری را به وجود آورده‌اند که با طی کردن آن افراد می‌توانند به رفاه مالی برسند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پیشنهاد کتاب‌های انگلیسی ترجمه نشده در حوزه بیت‌کوین و رمز ارز

رمز ارز یکی از حوزه‌های جذاب در دنیای امروزی است به طوری که روزانه بر تعداد طرفداران بیت‌کوین، بلاکچین و... افزوده می‌شود. در این مطلب کتاب‌های مناسبی در حیطه رمز ارز و ارزهای دیجیتال معرفی می‌کنیم تا علاقه‌مندان اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند، سرمایه‌گذاری‌های موفق‌تری انجام دهند و بتوانند به خوبی درآمد کسب کنند.  

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Cryptocurrency

نويسنده: Robert Meshizuka
ناشر: Independently published
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 168 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب برای افرادی مناسب است که بسیار درباره کسب درآمد از طریق بیت‌کوین شنیده‌اند ولی نمی‌دانند از کجا شروع کنند. همان طور که بیشتر افراد می‌دانند تکنولوژی‌هایی همچون بیت‌کویت و اتریم به ابزار کسب درآمد در دنیای امروزی تبدیل شده‌اند. این کتاب مبانی و اصول بیت‌کوین و بلاکچین را به ساده‌ترین صورت بیان می‌کند تا افرادی که قصد دارند در این زمینه فعالیت کنند به راحتی با قواعد آن آشنا شوند و شروع به کسب درآمد کنند. علاوه بر این اطلاعات ارزشمندی نیز درباره استخراج و خرید و فروش بیت‌کوین به دست می‌آورند و همین امر باعث می‌شود شروعی قدرتمند داشته باشند و سریع‌تر در این زمینه رشد کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Bitcoin Standard

ترجمه شده
نويسنده: Saifedean Ammous
ناشر: Wiley
زمان انتشار:April, 2018
تعداد صفحه‌ها: 304 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

سیف‌الدین آموس با نوشتن کتاب استاندارد بیت‌کوین نه تنها به بررسی بیت‌کوین پرداخته، بلکه تاریخچه پول را نیز به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌است. وی در این کتاب، بانکداری متمرکز را به چالش کشیده و ایرادهای اساسی آن را بیان کرده‌است. همچنین آموس در ابتدای کتاب تاریخچه ظهور بیت‌کوین را بیان می‌کند و در ادامه عوامل رشد سریع آن در سال‌های اخیر را مشخص می‌کند. نویسنده در این کتاب با بررسی دقیق تاریخچه پول و طلا به بررسی سیستم غیرمتمرکز بیت‌کوین می‌پردازد. اطلاعات سیف‌الدین آموس در زمینه فناوری و دانش اقتصادی وی درباره تاریخچه پول با هم ترکیب شده‌اند و کتابی فوق‌العاده در زمینه بیت‌کوین به وجود آورده‌اند! در آخرین فصل از این کتاب خواننده با سوالات رایجی که پیرامون بیت‌کوین وجود دارد آشنا می‌شود. سوالاتی از قبیل:

 • آیا استخراج بیت‌کوین باعث هدر دادن انرژی می‌شود؟
 • آیا بیت‌کوین برای مجرمان و تبهکاران است؟
 • چه کسی بیت‌کوین را کنترل می‌کند؟
 • چگونه ممکن است بیت‌کوین از بین رود؟

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

خرید ترجمه کتاب استاندارد بیت‌کوین

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Why Bitcoin?

نويسنده: Jon Chu
ناشر: Independently published
زمان انتشار: February , 2020
تعداد صفحه‌ها: 86 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

این کتاب کم حجم و جذاب شما را متقاعد می‌سازد که چرا امروزه داشتن بیت‌کوین اهمیت دارد. مطالب این کتاب بیشتر در مورد نگهداری دارایی‌های‌تان است و به شما می‌گوید چرا از تکنولوژی بلاکچین برای رسیدن به این هدف‌تان استفاده کنید. کتاب Why Bitcoin همه ابهاماتی که درباره بیت‌کوین و بلاکچین وجود دارد را برای شما برطرف می‌کند تا با خیالی راحت به سرمایه گذاری بپردازید، از دارایی‌های‌تان مراقبت کنید و بتوانید آن‌ها را چند برابر کنید. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه‌ استارتاپ و کارآفرينی

اکنون ترجمه چند کتاب در حوزه مديريت،‌کارآفرينی و استارتاپ‌ها را به شما پيشنهاد می‌کنيم. شايد بپرسيد چرا اين زمينه را برای پيشنهاد کتاب انتخاب کرده‌ايم؟

مديريت تنها مخصوص به شرکت‌ها و موسسات نيست. زندگی هريک از ما از بدو تولد به مديريت نياز دارد. حتی می‌توان گفت نحوه مديريت زندگی‌مان موفقيت‌ها و شکست‌هايمان را تعيين مي‌کند پس بهتر است هريک از ما فوت‌وفن‌های مديريت را به خوبی ياد بگيريم.

دليل دوم ما اين است که استارتاپ و کارآفرينی حوزه جذابی است و اين روزها افراد زيادی را به خود جذب کرده است اما منابع محدود زبان فارسی پاسخ‌گوی سوالات و نيازهای اين حوزه نيست. دنيای استارتاپ‌ها هرروز درحال به روز شدن است، نيازهای جديد به وجود می‌آيند و روش‌های جديدی ابداع می‌شوند پس برای موفقيت در اين حوزه بايد با دنيای استارتاپ‌های جهانی در ارتباط بود.  

پیشنهاد کتاب کارآفرینی و استارتاپی برای ترجمه: Hack Your Startup

نام نويسنده: Dan Soh
ناشر: Independently published
زمان انتشار: April, 2020
تعداد صفحه‌ها: 59 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب با مطالب کوتاه و مفیدش به افرادی که قصد برپایی کسب‌وکار جدیدی را دارند کمک می‌کند که شروعی ناب داشته باشند. در حقیقت به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برای شروع، بهینه عمل کنند و منابع‌شان را هدر ندهند. روشی که در کتاب Hack Your Startup به صاحبان کسب‌وکارها پیشنهاد می‌شود، برون‌سپاری کردن فعالیت‌های ابتدایی‌شان است و به مدیران نشان می‌دهد که امکان برون‌سپاری کردن کدام قسمت از فعالیت‌هایشان وجود دارد. نکته خوبی که در این کتاب وجود دارد این است که وقتی به مخاطب می‌گوید قسمتی از این فعالیت‌تان را برون‌سپاری کنید، دلیل آن را نیز بیان می‌کند. همین امر می‌تواند به فرایند تصمیم‌گیری مدیران کمک زیادی بکند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

پیشنهاد کتاب کارآفرینی و استارتاپی برای ترجمه: Lean and Agile

نويسنده: Steven Branson
ناشر: Independently published
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 189 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5

این کتاب مخصوص افرادی است که می‌خواهند کسب‌وکاری موفق راه‌اندازی کنند، سود زیادی کسب کنند و مشتری‌هایی وفادار داشته باشند. در این کتاب روش‌های ناب و هوشمندانه‌ای آموزش داده می‌شود. این روش‌ها به مدیران کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا بتوانند کارمندانی با انگیزه داشته باشند و با سرعت بیشتری کسب‌وکارشان را گسترش دهند. در نهایت این عوامل منجر به کسب حاشیه سود مطمئن و رضایت مشتری می‌شوند. مطالعه این کتاب می‌تواند تاثیر زیادی بر عملکرد مثبت کسب‌وکارها بگذارد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

پیشنهاد کتاب کارآفرینی و استارتاپی برای ترجمه: Digital Business

نام نويسنده: Gloria Jubi و Paul Odame
ناشر: Litmux.com
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 72 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب کم حجم و جذاب به ما می‌گوید که هر یک از ما می‌توانیم یک کارآفرین باشیم به شرط آن‌که بدانیم در کدام زمینه استعداد و علاقه داریم، در این صورت می‌توانیم کسب‌وکاری دیجیتالی پیرامون موضوع مورد علاقه‌مان به وجود آوریم. با وجود این‌که بر پایی کسب‌وکار دیجیتالی موفق به تلاش زیاد، بازاریابی مناسب و اقداماتی دیگر نیاز دارد ولی اگر همین حالا شروع کنید و خلاقیت را با استراتژی بلند مدت همراه کنید، مطمئنا به نتایج فوق‌العاده‌ای دست خواهید یافت. این کتاب راهنمای خوبی است برای افرادی که قصد دارند کسب‌وکار خودشان را راه‌اندازی کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

معرفی ترجمه کتاب Monetizing Innovation

ترجمه شده
نويسنده: Madhavan Ramanujam, Georg Tacke  
ناشر: Wiley
زمان انتشار: May, 2016
تعداد صفحه‌ها: 256 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

 امروزه شرکت‌ها برای کسب درآمد به ابتکار و نوآوری زیادی نیاز دارند. کسب و کارها این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند و زمان و هزینه زیادی را صرف طراحی و تولید محصولات‌شان می‌کنند. اما 72 درصد از این خلاقیت‌ و نوآوری‌ها به سود مالی نمی‌رسند و با شکست مواجه می‌شوند. بسیاری از مدیران کسب و کارها این شکست را قبول کرده‌اند و معتقدند هر کسب و کاری ضرر و زیان خودش را دارد. اما مطالب این کتاب این حرف را قبول ندارند و راهکارهایی ارائه می‌دهد که از چنین شکست‌هایی جلوگیری کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

خرید ترجمه کتاب درآمدزایی از نوآوری

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در زمینه کارآفرینی آشنا شوید.


معرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه بازاریابی و برندسازی

  از ديگر حوزه‌های پرمخاطب می‌توان به بازاريابی و برندسازی توجه کرد. در کشور ما بازاريابی هنوز از شيوه‌های قديمی استفاده می‌کند. راه‌اندازی کسب‌وکارهای جديد، به شيوه‌های جديد بازاريابی نياز دارد. اما منابعی که در اين حوزه به زبان فارسی داريم محدود و قديمی هستند. حضور

مترجمان برای به‌روز کردن منابع موجود در اين حوزه بسيار مهم است.

معرفی کتاب بازاریابی و برندسازی برای ترجمه: Marketing Made Simple

نويسنده: Donald Miller و Dr. J.J. Peterson
ناشر: HarperCollins Leadership
زمان انتشار: March, 2020
تعداد صفحه‌ها: 208 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5

کتاب Marketing Made Simple یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های آمازون در حوزه بازاریابی و برندسازی است. این کتاب به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا داستان برند خود را به وجود آورند. روزانه شرکت‌ها درآمدهای زیادی را از دست می‌دهند فقط به خاطر اینکه نمی‌دانند چگونه پیام خود را به مشتری‌هایشان منتقل کنند و نمی‌توانند ارزش پیشنهادی خود را برای آن‌ها شرح دهند. این کتاب به آن‌ها کمک می‌کند تا یک چارچوب برای بیان داستان برند خود داشته باشند و بتوانند به خوبی ارزش پیشنهادی خود را برای مشتری‌ها و افراد بازار بیان کنند و به راحتی توسط مخاطبان هدف‌شان شناخته شوند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

  پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: The Revenue Marketing Book

نويسنده: Yaagneshwaran Ganesh
ناشر: Notion Press
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 106 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

این کتاب به مدیران بازاریابی شرکت‌ها نشان می‌دهد که میزان بودجه بازاریابی‌شان یا تعداد افرادی که در بخش بازاریابی شرکت‌ها فعالیت می‌کنند، موارد مهمی نیستند و تاثیر زیادی در موفقیت فعالیت‌های بازاریابی نخواهند داشت. آنچه مهم است، شناخت عواملی است که در فعالیت‌های بازاریابی منجر به کسب سود و درآمد برای شرکت می‌شوند. این کتاب مخاطبانش را با ایده‌ها و چارچوب‌هایی آشنا می‌کند که باعث می‌شوند فعالیت‌های بازاریابی مستقیما منجر به کسب درآمد برای شرکت‌ها شوند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Superfans

نويسنده: Pat Flynn
ناشر: Get Smart Books
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 203 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

در اين کتاب راه‌های جادويی برای تبديل مشتری‌ها و دنبال کنندگان يک برند به طرفداران هميشگی معرفی می‌شوند. نگاه کردن به آمار و ارقام که بفهميد به چه اندازه دنبال کننده و مشتری داريد بسيار ساده است اما اين که چه ميزان از آن‌ها واقعاً طرفدار شما هستند کار آسانی نيست و به عنوان يک کارآفرين و بازارياب بايد به اين امر واقف باشيد. پت فلين (Pat Flynn) در اين کتاب بيان می‌دارد که پشت اين آمار و ارقام هميشه افرادی هستند که به عنوان يک مدير و رهبر به ما نگاه می‌کنند و حتی توصيه هايی نيز به ما می‌کنند و مراقب ما هستند. آن‌ها به دنبال منابع و ابزار قابل اعتماد هستند و دنبال فردی هستند تا کمکشان کند به اهدافشان برسند. اين‌ها کسانی هستند که اگر با آن‌ها در ارتباط باشيد به طرفداران پر و پاقرص شما تبديل می‌شوند. اين کتاب کمک می‌کند که اين امر عملی شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

علاقه دارید با کتاب‌های بازاریابی بیشتری آشنا شوید؟

پیشنهاد کتاب‌های مدیریت برای ترجمه

پیشنهاد کتاب مدیریت برای ترجمه: HBR's 10 Must Reads on Managing Risk

نويسنده: Robert S. Kaplan و Condoleezza Rice
ناشر: Harvard Business Review Press
زمان انتشار: May 26, 2020
تعداد صفحه‌ها: 208 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

این کتاب از 10 مقاله‌ی Harvard Business Review تشکیل شده‌است. موضوع این مقالات درباره مدیریت ریسک است. موضوعی که مدیران باید به خوبی درباره آن بدانند تا بتوانند ریسک‌ها و خطرات کسب‌وکارشان را کاهش دهند. مطالب این کتاب به مدیران کمک می‌کند تا در شرایط عدم قطعیت، تصمیماتی هوشمندانه بگیرند.

مواردی که در کتاب HBR's 10 Must Reads on Managing Risk یاد می‌گیرید:

 • اشتباهات رایجی که مدیران در مدیریت ریسک انجام می‌دهند.
 • آشنایی با انواع مختلف ریسک.
 • یادگیری نحوه مقابله با شرایط عدم قطعیت.
 • بهبود توانایی پیش‌بینی‌ مسائل مهم و حیاتی.

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

معرفی کتاب مدیریت برای ترجمه: Master the Pivot

نويسنده: Ben Stroup
ناشر:  Velocity Strategy Solutions
زمان انتشار: May 24, 2020
تعداد صفحه‌ها: 94 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

در شرایط عدم قطعیت تصمیم‌گیری برای مدیران کار بسیار دشواری است. حتی اگر برنامه‌ریزی خوبی کرده باشند باز هم با اطمینان نمی‌توانند بگویند حتما موفق خواهند شد، چرا که همیشه اتفاقات غیر منتظره‌ای وجود دارد که می‌تواند برنامه‌ریزی آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار دهد. در چنین شرایطی مفهوم Pivot به کمک آن‌ها می‌آید و باعث می‌شود بتوانند بنا به شرایط، برنامه خود را تغییر دهند و به نتایج مورد نظرشان دست پیدا کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Role Of Leadership In Change Management

نويسنده: DR. Fecility Gray
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November, 2019   
تعداد صفحه‌ها: 130 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

این کتاب به نقش رهبری در ایجاد موفقیت‌های بزرگ سازمانی اشاره می‌کند. در دنیای امروزه اکثر کسب و کارها با شرایط رکود و شکست مواجه می‌شوند، ولی آن چیزی که باعث برتری بعضی از کسب و کارها می‌شود سبک رهبری آن‌ها است. در حقیقت تغییراتی که رهبران ایجاد می‌کنند عامل اصلی پیروزی و موفقیت سازمان‌ها است. اما همه ما به خوبی می‌دانیم که ایجاد تغییر امری ساده نیست و قواعد و قوانین خاص خودش را دارد. در این کتاب افراد می‌توانند با این قواعد و قوانین آشنا شوند و به رهبری موفق و اثرگذار برای سازمان خود تبدیل شوند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

دوست دارید با کتاب‌های بیشتری در حوزه مدیریت آشنا شوید؟

ترجمه کتاب‌های حوزه روانشناسی

چرا ترجمه کتاب‌های روانشناسی را انتخاب کنيم؟ امروزه در تک‌تک لحظات زندگی خود به اطلاعات و توصيه‌های يک روانشناس نياز داريم. از کودکان 3 ساله تا افراد 93 ساله همگی برای سپری کردن هر مقطع مهم و حساس بايد از يک روانشناس کمک بگيرند. حتی اين روزها کارشناسان عامل موفقيت در زندگی شخصی را خودشناسی می‌دانند که رسيدن به اين شناخت از طريق علم روانشناسی ميسر می‌شود. پس بهتر است افراد با مطالعه کتاب‌های روانشناسی به تکنيک‌های اوليه و اصلی آن پی ببرند و از اين طريق کيفيت زندگی خود را بهبود ببخشند.

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: Dark Psychology and Manipulation

نويسنده: Rhys Baker
ناشر:
زمان انتشار: February, 2020
تعداد صفحه‌ها: 111 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5

این کتاب مخاطبان را با بازی‌های ذهن آشنا می‌کند و اطلاعات مفیدی درباره کنترل ذهن در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. نویسنده در قسمتی از کتاب به بررسی شرایطی می‌پردازد که افراد دیگر ذهن شما را تحت تاثیر افکار و اهداف خودشان قرار می‌دهند و به نحوی روی شما تاثیر می‌گذارند که خواسته آن‌ها را انجام می‌دهید بدون آن‌که خودتان متوجه این قضیه باشید. مواردی که در این کتاب با آن‌ها آشنا می‌شوید به صورت زیر هستند:

 • آشنایی با تکنیک‌های کنترل ذهن
 • نقش تاثیر احساسی در فریبکاری
 • ویژگی‌های فریبکاران
 • مثال‌هایی از فریبکاری و کنترل ذهن
 • جلوگیری از اینکه ذهن‌تان توسط افراد دیگر کنترل شود

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

معرفی کتاب روانشناسی برای ترجمه: Stop Procrastinating and Start Living

نويسنده: Gemma Ray
ناشر:
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 161 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

مطالب این کتاب به مخاطبان نشان می‌دهد چگونه با طی کردن 10 مرحله به اهداف خود برسند. افراد با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرند چگونه دست از پیش بینی و رویا پردازی بردارند و در مسیر رسیدن به اهداف و آرزوهایشان قدم بردارند. پس افرادی که قصد دارند فعالیت جدیدی را در مسیر زندگی‌شان آغاز کنند، کسب‌وکار جدیدی راه‌اندازی کنند و ... همگی می‌توانند به خوبی از این کتاب استفاده کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Hack Your Mind

نويسنده: Nicholas Hill
ناشر: Independently Published
زمان انتشار: April 2019
تعداد صفحه‌ها: 96 صفحه
امتیاز آمازون: 3/7 از 5

شروع کتاب با اين جمله است: نيروی پنهان ذهن خود را آزاد کنيد و مسير رسيدن به اهدافتان را سريع‌تر و راحت‌تر بپيماييد. سپس اين سوال را مطرح می‌کند: آيا تا به حال به اين موضوع فکر کرده‌ايد که چگونه يک سری از افراد با بهره‌گيری از نيروی ذهن خود سريع‌تر از بقيه رشد می‌کنند؟ خواننده با مطالعه اين کتاب می‌تواند به راز موفقيت چنين افرادی پی ببرد و توانايی اين را پيدا کند که نيروی ذهن خود را کشف کند و همچنين با روش‌هايی آشنا می‌شود که به او چگونگی هک کردن ذهن و يافتن ويژگی‌هايی پنهان آن را آموزش می‌دهد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در حوزه روانشناسی آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های ترجمه نشده در زمینه فناوری

چرا ترجمه کتاب‌های حوزه کامپيوتر و فناوری را انتخاب کنيم؟ امروزه علوم کامپيوتر با سرعت بسيار زيادی درحال پيشرفت است به طوری که متخصصان اين حوزه بايد ثانيه به ثانيه اطلاعات خود را به روز کنند و اطلاعات جديدی کسب کنند. علاوه بر اين برای بسياری از افراد آگاه شدن از پيشرفت‌های جديد فناوری و نحوه اين پيشرفت‌ها جذابيت خاصی دارد. افراد با مطالعه کتاب می‌توانند به اطلاعات خود در اين زمينه‌ بيافزايند و به پاسخ پرسش‌های خود درباره چگونگی پيشرفت‌های فناوری دست يابند.

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Scam Me If You Can

نويسنده: Frank W. Abagnale
ناشر: Portfolio
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 352 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

حتماً هميشه برايتان سؤال پيش آمده که چگونه می‌توان جلوی سرقت اطلاعات و کلاهبرداری را گرفت يا ممکن است قربانی آن بوده‌ايد. حتی اگر هدف کلاهبرداران نبوده‌ايد هنوز هم آن‌ها جايی منتظرند تا به عنوان طعمه از شما استفاده کنند. فرانک اباگنيل (Frank Abagnale) به عنوان يکی از مهم‌ترين افراد در زمينه‌ی امنيت سايبري، کلاهبرداري و زورگيري، از روش کار زورگيران و کلاهبرداران با خبر است. به همين دليل او در اين کتاب آخرين روش های کار هکرها، کلاهبرداران و جعل کنندگان برای دزديدن پول و اطلاعات شخصی افراد را که معمولا در فضای مجازی اتفاق می‌افتد معرفی کرده است. هم‌چنين او به وسيله‌ی قوانين ساده اما غافلگيرکننده‌‌اش، ما را از جرايم سايبری که هنوز فراگير نشده‌اند مطلع می‌سازد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Crushing YouTube

نويسنده: Joseph Hogue
ناشر: Efficient Alpha
زمان انتشار: July 2019
تعداد صفحه‌ها: 164 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

مطمئنا تا کنون به اين فکر افتاده‌ايد که از طريق رسانه اجتماعی و محبوب يوتيوب کسب درآمد کنيد اما نمی‌دانيد که چگونه بايد اين کار را انجام داد. جوزف هوگ (Joseph Hogue) نويسنده‌ی اين کتاب با بيان راهبردها و تجربه‌های شخصی خودش در اين زمينه و اين که چگونه طی 18 ماه نزديک به 75 هزار نفر دنبال کننده به دست بياوريد، به کمکتان می‌آيد. او با بيان الگوريتم‌های به کار برده شده در يوتيوب و ترفندهای مؤثر جهت کسب درآمد از طريق توليد محتوا در آن، راهکارهای جالبی را به شما می‌آموزد. پس اگر در مورد کسب و کار در زمينه‌ی يوتيوب علاقه‌مند هستيد و خواهان کسب درآمد از طريق آن هستيد اين کتاب شديداً به شما توصيه می‌شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Tim Cook

نويسنده: Leander Kahney
ناشر: Portfolio
زمان انتشار: April 2019
تعداد صفحه‌ها: 320 صفحه
امتیاز آمازون: 4/1 از 5

  اين کتاب درباره فردی نابغه به نام Tim Cook است. بعد از مرگ Steve Jobs شرکت اپل با چالشی بزرگ مواجه شد که چه کسی لياقت و شايستگی لازم را دارد که بتواند جانشين Steve Jobs شود. در نهايت مديران اپل Tim Cook را انتخاب کردند بدان اميد که وی بتواند موفقيت‌های قبلی Steve Jobs را تکرار کند. در کمال تعجب Tim Cook نه تنها موفقيت‌ها را تکرار کرد بلکه گامي فراتر گذاشت و موفقيت‌هايي کسب کرد که هيچ‌کس انتظار آن‌ها را نداشت. Apple Watch يکی از دستاوردهای بزرگ اين مدير است. در اين کتاب می‌توان با رموز موفقيت وی و همچنين ديدگاه‌های او نسبت به تکنولوژی آشنا شد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

آشنایی با کتاب‌های بیشتر

با کتاب‌های بیشتری در حوزه فناوری آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه زندگی نامه و شرح حال

از حوزه‌های پرمخاطب در زمينه‌ی کتاب و کتاب‌خوانی می‌توان شرح حال و زندگی نامه را نام برد. شرح حال مجموعه‌ای از خاطراتی است که نويسنده در مورد لحظات زندگی يا حوادثی که به طور عمومی يا خصوصی برايش اتفاق آمده است، می‌نويسد اما زندگی نامه شرح و توصيف رخدادها و روند زندگی يک يا چند نفر است. 

مطالعه و ترجمه اين گونه کتاب‌ها لذت بسيار زيادی دارد. بسياری از مردم علاقه مندند که راجع به زندگی افراد معروف بدانند. با خواندن اين‌گونه کتاب‌ها، به تجربه‌های شخصی نويسنده پی می‌بريم و درس‌هايی از آن می‌گيريم. چه بسا اين تجربه‌ها برای خود ما نيز در زندگی اتفاق بيفتد. به همين دليل، اين نوع کتاب‌ها برای ترجمه بسيار مناسب هستند و می‌توانند درآمد زيادی داشته باشند. 

 پیشنهاد ترجمه کتاب  How to be an Antiracist

نويسنده: Ibram X. Kendi
ناشر: One World
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 320 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

اين کتاب از پرفروش‌ترين‌های نيويورک تايمز است. در اين کتاب نويسنده توضيح می‌دهد که نژاد پرستی در نهايت امری ساختاری در نظام کشور است. او که خود سياهپوست است، با بيان خاطره‌ها و تجربه‌هايش در اين زمينه و اتفاق‌هايی که برايش افتاده، سعی دارد توجه خواننده را به سياست‌های ناعادلانه معطوف کند. کندی با استفاده از تاريخ، علم و قوانين اخلاقی به تشريح انواع مختلف نژادپرستی می‌پردازد و همزمان با بيان کردن شرح حال خود، نظراتش را در اين زمينه بيان می‌کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

 پیشنهاد ترجمه کتاب  To Love and Let Go

نويسنده: Rachel Brathen
ناشر: Gallery Books
زمان انتشار: September 2019
تعداد صفحه‌ها: 336 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

ريچل براتن (Rachel Brathen) در اين کتاب از تجربه‌های خود در زمينه‌های مهم زندگی مانند عشق می‌گويد. همه‌ی ما قطعاً به موقعيت‌هايی نظير عاشق شدن، از دست دادن کسی که دوستش داريم يا مواقعی که چيز باارزشی در زندگی به دست می آوريم برخورد کرده‌ايم. ريچل در اين کتاب به زيبايی اين موقعيت‌ها را به تصوير می‌کشد و نشان می‌دهد که عشق و اندوه هردو نيمه‌ای از يک کل هستند. به نقل از گلنون دويل (Glennon Doyle)، نويسنده‌ی کتاب مبارز عشق، خواندن داستان زندگي ريچل اشکتان را در می‌آورد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

سفارش ترجمه این کتاب

اگر اکنون قصد داريد از قيمت و نحوه خريد اين کتاب‌ها اطلاع پيدا کنيد و يا هنوز نتوانسته‌ايد حوزه کتاب مورد علاقه‌تان برای ترجمه را تعيين کنيد می‌توانيد همه سوالات خود را از کارشناسان آقای مترجم بپرسيد. برای به دست آوردن اطلاعات بيشتر درباره مراحل ترجمه کتاب و مهارت‌های لازم برای تبديل شدن به يک مترجم تخصصی نيز می‌توانيد به مطالبی ديگر از آقای مترجم سری بزنيد.

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم

مریم کریمی

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی هستم. دوره کارشناسی را در دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه الزهرا گذراندم. زبان، ادبیات، فرهنگ و هنر کشورهای مختلف برایم جذابند.

 زبان انگلیسی را در موسسه گویش آموختم و هم اکنون درحال یادگیری زبان عربی در کانون زبان ایران هستم.

52 نظرها

 • پیوند نظر آمنه برقوزی
  آمنه برقوزی
  22 آذر 1398

  سلام. من کتاب
  To love and let go
  را نمیتونم دانلود کنم میشه لطفا برام ایمیل کنید

 • پیوند نظر آمنه برقوزی
  آمنه برقوزی
  22 آذر 1398

  سلام. من کتاب
  To love and let go
  را نمیتونم دانلود کنم میشه لطفا برام ایمیل کنید

 • پیوند نظر عالی نژاد
  عالی نژاد
  11 آذر 1398

  سلام
  کتابی برای ترجمه در حوزه تعلیم و تربیت میخواستم...سپاس از شما

 • پیوند نظر زهرا عابدیان راد
  زهرا عابدیان راد
  05 آذر 1398

  سلام من دانشجوی ترم یک پرستاری هستم.میشه یک کتاب ترجمه نشده سبک و مفید که ارزش ترجمه داشته باشه و درمورد پرستاری هم باشه بهم معرفی کنید؟
  باتشکر

 • پیوند نظر مریم کریمی 08 مهر 1398

  سلام آقای رفیعی
  لطفا به پشتیبانی از طریق تلگرام پیام بدید.

 • پیوند نظر مهدی رفیعی
  مهدی رفیعی
  07 مهر 1398

  با درود فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم تمایل به همکاری جهت ترجمه کتاب keep goingبرای شروع ترجمه میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید متشکر

 • پیوند نظر مریم کریمی 07 مرداد 1398

  سلام خانم بهاره
  برای دانلود این کتاب‌ها می‌تونید به سایت libgen.is مراجعه کنید. به زودی لینک دانلود مستقیم کتاب‌ها را نیز قرار می‌دهیم.

 • پیوند نظر بهاره
  بهاره
  06 مرداد 1398

  سلام چجوری اصل این کتابهارو میتونم پیدا کنم و بخرم

 • پیوند نظر مریم کریمی 25 تیر 1398

  سلام خانم معصومه
  یک مطلب مجزا برای معرفی کتاب‌های ترجمه نشده در زمینه روانشناسی داریم که می‌تونید به اون مطلب مراجعه کنید یا به همکارانم در تلگرام پیام بدید.
  https://www.mrmotarjem.ir/blogs/psychology-books-to-be-translated

 • پیوند نظر masoume
  masoume
  24 تیر 1398

  سلام.وقتتون بخیر. ی کتاب کم حجم به زبان انگلیسی برای ترجمه میخام.موضوع کتابش در مورد انگیزه و روانشناسی و این موضوعات باشه.میشه لطفا معرفی کنید..

ارسال یک نظر