مریم کریمی نوشته
احتمالا بارها به این موضوع فکر کرده‌اید که برای تقویت رزومه خود، ارتقای برند شخصی، کسب درآمد یا دلایل دیگر، کتاب ترجمه کنید. دلایل مختلفی مثل نداشتن فرصت کافی و تسلط نداشتن به زبان و فن ترجمه بسیاری از افراد را از ترجمه کتاب باز می دارد.

راه چاره چیست؟

مجموعه آقای مترجم از صفر تا صد ترجمه و چاپ کتاب در کنار شماست. ترجمه کتاب مورد نظرتان را به ما بسپارید و بعد از آن به راحتی آن را با اسم خودتان چاپ کنید.

همچنین برای مراحل بعدی مثل صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز، فیپا، شابک و چاپ و نشر کتاب به تعداد دلخواه در کنار شما هستیم. پس از ترجمه کتاب، تمامی مراحل را برای شما انجام می‌دهیم.

یکی از مهم ترین مراحل ترجمه کتاب، انتخاب کتاب مناسب است. در این مطلب مجموعه‌ای از کتاب‌های ارزشمند در حوزه‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم که ارزش ترجمه کردن را دارند.

گام بعدی، تهیه فایل کتاب است. وب‌سایت‌های متعددی کتاب را از سایت آمازون برای شما خریداری می‌کنند.

پس از انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه، از داخل لیست پیشنهادی ما یا هر کتاب دیگری، فایل کتاب مورد نظرتان را تهیه کنید و برای ترجمه و سایر امور به کارشناسان ما در تلگرام پیام بدهید.

در نظر داشته‌باشید که برای تخمین زمان و هزینه ترجمه کتاب، حتما فایل کتاب انگلیسی نیاز است و از روی تعداد صفحه‌ها نمی‌توان تخمین زد.

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم از طریق تلگرام

کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده زيادی وجود دارند، اما آيا همه کتاب‌ها ارزش ترجمه دارند؟ مسئله اصلی اين است که بتوانيم بهترين کتاب‌ها را برای ترجمه انتخاب کنيم.
در اين مطلب به دو موضوع اصلی می‌پردازيم:
1- برای انتخاب کتاب مناسب ترجمه بايد چه ملاک‌هايی را در نظر گرفت؟
2- در نهایت کتاب‌های انگليسی ترجمه نشده جدید که ارزش ترجمه کردن دارند را به شما معرفی می‌کنیم.

فهرست موضوعی کتاب‌های معرفی شده برای ترجمه

معیارهای انتخاب کتاب انگلیسی ترجمه نشده

همه ما به خوبی می‌دانيم انتخاب کتاب مناسب برای ترجمه يکی از چالش برانگيزترين مراحل ترجمه کتاب است و اگر هدف شما از ترجمه کتاب کسب درآمد باشد اين مرحله حساس‌تر می‌شود چراکه کتاب‌های انگليسی زيادی وجود دارند ولی همه آن‌ها ارزش ترجمه شدن ندارند.

در کل بايد به پرسش‌های زير پاسخ دهيد:

هدف من از ترجمه کتاب چيست؟

افراد با انگيزه‌های متفاوتی به فکر ترجمه کتاب می‌افتند. برخی به دنبال اين هستند که از اين کار درآمد کسب کنند در حالی که برخی ديگر می‌خواهند رزومه خود را تقويت کنند يا مشهور شوند. اگر پاسخ مناسبی برای اين سوال داشته باشيد، می‌توانيد بقيه گام‌ها را به راحتی طی کنيد.

به چه حوزه‌هايی علاقه دارم؟

کتاب‌های زيادی در حوزه‌های مختلفی به زبان انگليسی نوشته می‌شوند و تعداد زيادی از آن‌ها ارزش ترجمه کردن دارند. ولی شما بايد بسته به حوزه مورد علاقه مثلاً کودک و نوجوان، مديرت و کسب‌وکار، رمان و ادبيات، کتاب مناسبی را انتخاب کنيد که شما را به هدف‌تان برساند و هم از ترجمه کردن آن لذت ببريد.

آيا تجربه ترجمه کردن دارم؟

اگر قبلاً سابقه کار ترجمه نداريد، حتما با يک مترجم باتجربه صحبت کنيد و از او کمک بگيريد. همچنين بهتر است  يک دوره آموزش فن ترجمه نيز طی کنيد تا کار برايتان راحت‌تر شود. علاوه بر آن، پيشنهاد می‌کنيم کتابی را انتخاب کنيد که متن ساده‌تری دارد و حجم آن زياد نيست.

چقدر زمان آزاد دارم؟

بسته به حجم کتابی که برای ترجمه انتخاب می‌کنيد و زمانی که روزانه به ترجمه اختصاص می‌دهيد، معمولاً ترجمه يک کتاب بين 1 الی 3 ماه زمان نياز دارد.

آيا می‌توانم به تنهايی کتاب موردنظرم را ترجمه کنم يا بايد از شخص ديگری کمک بگيرم؟

در صورتی که کتاب موردنظرتان حجم زيادی دارد يا خودتان وقت آزاد کمی داريد، می‌توانيد کتاب را به همراه يک يا چند نفر ديگر ترجمه کنيد تا حجم کار بين افراد تقسيم شود. معمولاً شخصی که بيشترين تلاش را کرده باشد، به عنوان مترجم اول کتاب ذکر می‌شود.

آيا می‌خواهم کتابم را به صورت کاغذی چاپ کنم يا به صورت ديجيتال؟

با توجه به شرايط اقتصادی فعلی، چاپ کتاب فرآيندی است که هزينه زيادی پيدا کرده است. معمولاً در چنين شرايطی دو راه جلوی مترجم‌ها قرار دارد:

 • چاپ کتاب با تيراژ کم
 • نشر ديجيتال در پلتفرم‌های آنلاين

فرآيند ترجمه و نشر کتاب، جزئيات زيادی دارد ولی اگر از ابتدا به پرسش‌های بالا پاسخ دهيد، می‌توانيد اين فرآيند را به سادگی طی کنيد و در زمان کوتاهی نام خود را روی يک کتاب ببينيد.   

معرفی کتاب برای ترجمه در حوزه تربیت و روانشناسی کودکان و نوجوانان

یکی از موضوعات مهمی که پدر و مادرها باید به آن‌ توجه داشته باشند این است که بتوانند ویژگی‌های فرزندان خود در سنین مختلف را به خوبی بشناسند. علاوه بر این باید اطلاعات زیادی درباره چگونگی برخورد با فرزندان‌شان به دست بیاورند تا بتوانند از روش‌های درستی برای تربیت آن‌ها استفاده کنند. رعایت این اصول از سوی والدین باعث می‌شود که بچه‌ها دوران کودکی و نوجوانی خود را با کمترین مشکلات سپری کنند.

یکی از بهترین روش‌هایی که به والدین کمک می‌کند اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند مطالعه کتاب‌های مناسب است. در این قسمت بهترین کتاب‌های این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم. مترجم‌ها با ترجمه این کتاب‌های مفید و پرطرفدار می‌توانند کمک زیادی به والدین در این زمینه بکنند.

پیشنهاد کتاب روانشناسی نوجوانان برای ترجمه: Your Life, Your Way

نويسنده: Joseph V. Ciarrochi PhD, Louise L. Hayes PhD, Katharine Hall
ناشر: Instant Help
زمان انتشار: September, 2020
تعداد صفحه‌ها: 168 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 38500 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

نوجوانان با مطالعه این کتاب به خوبی می‌توانند مدیریت احساسات خود را یاد بگیرند و با چالش‌ و فشارهای زندگی مقابله کنند. امروزه نوجوانان درگیری‌های فکری زیادی دارند، همچنین توقعات و فشارهایی که از جانب خانواده، دوستان، فعالیت‌های فوق برنامه و ... به آن‌ها وارد می‌شود، زندگی را برای آن‌ها بسیار سخت کرده است.

در این دوران احساساتی همچون عصبانیت، تنهایی، افسردگی و ... می‌تواند شرایط بدی را برای نوجوانان به وجود آورد. کتاب Your Life, Your Way به خوبی به نوجوانان آموزش می‌دهد تا با شرایطی که در سنین بلوغ و نوجوانی برای‌شان پیش می‌آید مقابله کنند و مسیر درست زندگی‌شان را پیدا کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب روانشناسی نوجوانان برای ترجمه: The Essential Self Compassion Workbook for Teens

نويسنده: Katie Krimer MA LCSW
ناشر: Rockridge Press
زمان انتشار: June, 2020
تعداد صفحه‌ها: 166 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5
حجم تقریبی: 63000 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

وقتی افراد به سنین نوجوانی می‌رسند با چالش‌ها و مشکلات زیادی در زندگی‌شان مواجه می‌شوند. یکی از این مشکلات این است که احساساتی مانند اضطراب، ناراحتی، خجالت و ... به سراغ‌شان می‌آید و روال طبیعی زندگی‌شان را به هم می‌زند. این کتاب به نوجوانان کمک می‌کند نگرش‌شان به زندگی را اصلاح کنند، تعادل را به زندگی‌شان باز گردانند و زندگی سالمی داشته باشند.

در این کتاب تمرین‌ها و فعالیت‌های جالبی وجود دارد و این امکان را برای نوجوانان فراهم می‌کند تا به صورت کاملا عملی مواردی که یاد می‌گیرند را تمرین کنند و به خوبی بتوانند احساسات منفی‌شان را کنترل کنند و خودشان را دوست داشته باشند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد کتاب برای ترجمه: ؟Why Is My Teenager Feeling Like This

نويسنده: David Murray
ناشر: Crossway
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 160 صفحه
امتیاز آمازون: 4 از 5

بسیاری از پدر و مادرها برای فرزندان نوجوان‌شان نگران هستند و می‌گویند:« فرزندمان به اندازه کافی شاد نیست، بیشتر اوقات ناراحت است و گریه می‌کند، اعتماد به نفس کافی ندارد، فکر می‌کنیم افسرده شده و ...» اما متاسفانه این پدر و مادرها نمی‌دانند چگونه به فرزندان‌شان کمک کنند.

David Murray نویسنده این کتاب، به کمک پدر و مادرها آمده است و با ارائه دادن راهکارهایی عملی به پدر و مادرها آموزش داده که برای فرزندان خودشان اقدامات لازم را انجام دهند و به بهتر شدن وضعیت روحی آن‌ها کمک کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب Anxiety Relief for Teens برای ترجمه

ترجمه شده
نويسنده: Regine Galanti
ناشر: Zeitgeist
زمان انتشار: March, 2020
تعداد صفحه‌ها: 192 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5

اضطراب یکی از عواملی است که می‌تواند تاثیرات منفی زیادی بر زندگی نوجوانان بگذارد. اگر این مشکل در سنین نوجوانی حل نشود، آثار مخرب آن تا بزرگسالی نیز ادامه پیدا می‌کنند و زندگی شخصی، کاری و تحصیلی افراد را تحت تاثیر قرار خواهند داد. دکتر Regine Galanti نویسنده این کتاب به نوجوانان تکنیک‌هایی را آموزش می‌دهد تا بتوانند اضطراب‌شان را کنترل کنند. این تمرین‌ها و تکنیک‌های ساده و تاثیرگذار به نوجوانان کمک می‌کنند تا بر افکار و رفتارشان مسلط باشند و بتوانند با چالش‌های زندگی به خوبی مقابله کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های روانشناسی نوجوان

با کتاب‌های بیشتری در این حوزه آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های مالی و اقتصادی برای ترجمه

دنیای سرمایه‌گذاری و مسائل مربوط به اقتصاد و پول در عین حال که پیچیده و ناشناخته‌اند، جذاب و پرهیجان نیز هستند. آگاهی از استراتژی‌های مالی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند ریسک سرمایه‌گذاری‌های خود را کاهش دهند و سرمایه‌گذاری‌هایی مطمئن‌ انجام دهند. علاوه بر این در دنیای اقتصادی امروز داشتن دیدگاه‌های درست مالی به پیشرفت افراد کمک زیادی می‌کند.

تقریبا همه افراد خواستار آشنا شدن به قواعد مالی هستند، همین امر فرصت خوبی را در اختیار مترجم‌ها قرار می‌دهد تا با ترجمه کتاب‌های این حوزه به افرادی که خواستار افزایش دانش مالی خود هستند، کمک کنند. 

پیشنهاد کتاب مالی و اقتصادی برای ترجمه: Understand Money

نويسنده: Todd Havens
ناشر: SafeHaven Digital
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 85 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

این کتاب به مخاطبانش کمک می‌کند تا با یادگیری چند قاعده ساده و تغییر باورهای‌شان در رابطه با پول بتوانند همچون ثروتمندان فکر کنند و درآمد خوبی کسب کنند. یکی از قواعدی که در این کتاب مطرح شده‌ این است که ثروتمند شدن یک فرایند است نه یک اتفاق!

افراد با مطالعه این کتاب موارد زیر را یاد می‌گیرند:

 • پنج قاعده‌ای که افراد ثروتمند در رابطه با پول می‌دانند.
 • واقعا پول برای چیست؟ (پاسخ این سوال چیزی فراتر از خرج کردن پول است.)
 • آیا پول باعث ایجاد خوشحالی می‌شود؟
 • دو دشمن اصلی پول چه چیزهایی هستند؟
 • چگونه باید از پول استفاده کرد؟

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب مالی و اقتصادی برای ترجمه: Retirement Simplified

نويسنده: Daniel Rondberg
ناشر: Cass&Spence Publishing
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 86 صفحه
امتیاز آمازون: 4/9 از 5
حجم تقریبی: 15700 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب یک فرمول دو مرحله‌ای و ساده را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد تا آن‌ها با به کارگیری این فرمول، هنگامی که بازنشسته شدند دغدغه مالی نداشته باشند و خیال‌شان از این بابت راحت باشد. افراد با مطالعه این کتاب موارد زیر را یاد می‌گیرند:

 • چگونه درآمد تضمین شده‌ای برای زندگی‌شان به وجود آورند.
 • چگونه مطمئن شوند که هیچ‌گاه بی‌پول نمی‌شوند.
 • چگونه وام‌ها و بدهی‌های خود را در پنج سال تسویه کنند.
 • چگونه از بیمه عمر، مراقبت‌های بلند مدت و ... به طور مناسب استفاده کنند.

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد کتاب Options Trading برای ترجمه

نويسنده: David Johnson
ناشر: Independently published
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 83 صفحه
امتیاز آمازون: 4 از 5
حجم تقریبی: 19000 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب کم حجم راهنمای گام به گام سرمایه گذاری در بازار بورس است. مخاطبان، با مطالعه کتاب Options Trading مهارت‌های سرمایه‌گذاری خود را افزایش می‌دهند و دید کلی از سرمایه گذاری در بورس به دست خواهند آورد. با یادگیری این مهارت، افراد می‌توانند به آزادی مالی برسند و منبعی برای کسب درآمد منفعل به دست آورند. با توجه به جذاب بودن بازار بورس، روز به روز بر مخاطبان کتاب‌های آموزش سرمایه‌گذاری در بورس افزوده می‌شود. پس ترجمه این کتاب می‌تواند کمک زیادی به علاقه‌مندان این حوزه بکند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های مالی و اقتصادی

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پیشنهاد کتاب‌های انگلیسی ترجمه نشده در حوزه بیت‌کوین و رمز ارز

رمز ارز یکی از حوزه‌های جذاب در دنیای امروزی است به طوری که روزانه بر تعداد طرفداران بیت‌کوین، بلاکچین و... افزوده می‌شود. در این مطلب کتاب‌های مناسبی در حیطه رمز ارز و ارزهای دیجیتال معرفی می‌کنیم تا علاقه‌مندان اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند، سرمایه‌گذاری‌های موفق‌تری انجام دهند و بتوانند به خوبی درآمد کسب کنند.  

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Forex and Crypto

نويسنده: David Uchiha
ناشر: Independently published
زمان انتشار:August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 141 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 31200 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب راهنمای خوبی برای افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری در فارکس و ارزهای دیجیتال را دارند. اگر شما نیز سرمایه مازادی دارید و دوست دارید از آن برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید، این کتاب را مطالعه کنید و با بازار فارکس و ارزهای دیجیتال آشنا شوید تا بتوانید با آگاهی و مهارت ترید کنید. ارزهای دیجیتال، بازار جدیدی محسوب می‌شود و فارکس نیز قواعد مخصوص به خود را دارد، پس بهتر است ابتدا با قواعد و قوانین این بازارها آشنا شوید تا بتوانید سرمایه‌گذاری موفقی داشته باشید. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Cryptocurrency

نويسنده: Robert Meshizuka
ناشر: Independently published
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 168 صفحه
امتیاز آمازون:
حجم تقریبی: 50700 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب برای افرادی مناسب است که بسیار درباره کسب درآمد از طریق بیت‌کوین شنیده‌اند ولی نمی‌دانند از کجا شروع کنند. همان طور که بیشتر افراد می‌دانند تکنولوژی‌هایی همچون بیت‌کویت و اتریم به ابزار کسب درآمد در دنیای امروزی تبدیل شده‌اند. این کتاب مبانی و اصول بیت‌کوین و بلاکچین را به ساده‌ترین صورت بیان می‌کند تا افرادی که قصد دارند در این زمینه فعالیت کنند به راحتی با قواعد آن آشنا شوند و شروع به کسب درآمد کنند. علاوه بر این اطلاعات ارزشمندی نیز درباره استخراج و خرید و فروش بیت‌کوین به دست می‌آورند و همین امر باعث می‌شود شروعی قدرتمند داشته باشند و سریع‌تر در این زمینه رشد کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Bitcoin Standard

ترجمه شده
نويسنده: Saifedean Ammous
ناشر: Wiley
زمان انتشار:April, 2018
تعداد صفحه‌ها: 304 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

سیف‌الدین آموس با نوشتن کتاب استاندارد بیت‌کوین نه تنها به بررسی بیت‌کوین پرداخته، بلکه تاریخچه پول را نیز به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌است. وی در این کتاب، بانکداری متمرکز را به چالش کشیده و ایرادهای اساسی آن را بیان کرده‌است. همچنین آموس در ابتدای کتاب تاریخچه ظهور بیت‌کوین را بیان می‌کند و در ادامه عوامل رشد سریع آن در سال‌های اخیر را مشخص می‌کند. نویسنده در این کتاب با بررسی دقیق تاریخچه پول و طلا به بررسی سیستم غیرمتمرکز بیت‌کوین می‌پردازد. اطلاعات سیف‌الدین آموس در زمینه فناوری و دانش اقتصادی وی درباره تاریخچه پول با هم ترکیب شده‌اند و کتابی فوق‌العاده در زمینه بیت‌کوین به وجود آورده‌اند! در آخرین فصل از این کتاب خواننده با سوالات رایجی که پیرامون بیت‌کوین وجود دارد آشنا می‌شود. سوالاتی از قبیل:

 • آیا استخراج بیت‌کوین باعث هدر دادن انرژی می‌شود؟
 • آیا بیت‌کوین برای مجرمان و تبهکاران است؟
 • چه کسی بیت‌کوین را کنترل می‌کند؟
 • چگونه ممکن است بیت‌کوین از بین رود؟

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

خرید ترجمه کتاب استاندارد بیت‌کوین

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Why Bitcoin?

نويسنده: Jon Chu
ناشر: Independently published
زمان انتشار: February , 2020
تعداد صفحه‌ها: 86 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 25600 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب کم حجم و جذاب شما را متقاعد می‌سازد که چرا امروزه داشتن بیت‌کوین اهمیت دارد. مطالب این کتاب بیشتر در مورد نگهداری دارایی‌های‌تان است و به شما می‌گوید چرا از تکنولوژی بلاکچین برای رسیدن به این هدف‌تان استفاده کنید. کتاب Why Bitcoin همه ابهاماتی که درباره بیت‌کوین و بلاکچین وجود دارد را برای شما برطرف می‌کند تا با خیالی راحت به سرمایه گذاری بپردازید، از دارایی‌های‌تان مراقبت کنید و بتوانید آن‌ها را چند برابر کنید. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های بیت کوین و رمزارز

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه‌ استارتاپ و کارآفرينی

اکنون ترجمه چند کتاب در حوزه مديريت،‌کارآفرينی و استارتاپ‌ها را به شما پيشنهاد می‌کنيم. شايد بپرسيد چرا اين زمينه را برای پيشنهاد کتاب انتخاب کرده‌ايم؟

مديريت تنها مخصوص به شرکت‌ها و موسسات نيست. زندگی هريک از ما از بدو تولد به مديريت نياز دارد. حتی می‌توان گفت نحوه مديريت زندگی‌مان موفقيت‌ها و شکست‌هايمان را تعيين مي‌کند پس بهتر است هريک از ما فوت‌وفن‌های مديريت را به خوبی ياد بگيريم.

دليل دوم ما اين است که استارتاپ و کارآفرينی حوزه جذابی است و اين روزها افراد زيادی را به خود جذب کرده است اما منابع محدود زبان فارسی پاسخ‌گوی سوالات و نيازهای اين حوزه نيست. دنيای استارتاپ‌ها هرروز درحال به روز شدن است، نيازهای جديد به وجود می‌آيند و روش‌های جديدی ابداع می‌شوند پس برای موفقيت در اين حوزه بايد با دنيای استارتاپ‌های جهانی در ارتباط بود.  

پیشنهاد کتاب استارتاپ و کارآفرینی برای ترجمه: Get It Done

نويسنده: Dr. Rose Emily Lorenzo
ناشر: Rose Emily Lorenzo
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 118 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5
حجم تقریبی: 22000 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

نویسنده این کتاب بیش از سی سال است که در زمینه کارآفرینی فعالیت می‌کند و به خوبی با ویژگی‌های فعالیت در این حوزه آشنایی دارد. او در این سال‌های طولانی افرادی را ملاقات کرده‌است که ایده‌های فوق‌العاده‌ای داشته‌اند اما نمی‌دانستند باید از کجا شروع کنند. به همین خاطر تصمیم گرفت کتاب Get It Done را بنویسد تا به افرادی که ایده‌های خوبی دارند کمک کند کسب‌وکار خودشان را برپا کنند و بتوانند نقطه شروع را پیدا کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب استارتاپ و کارآفرینی برای ترجمه: Startups in Action

نويسنده: JP Silva
ناشر: Apress
زمان انتشار: June, 2020
تعداد صفحه‌ها: 143 صفحه
امتیاز آمازون:
حجم تقریبی: 31300 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

بنیانگذاران استارتاپ‌ها در سال‌های اولیه برپایی کسب‌وکارشان با سختی‌های زیادی مواجه می‌شوند و اگر در همان سال‌های اولیه نتوانند بر چالش‌ها و مشکلات‌ غلبه کنند، با شکست مواجه می‌شوند و همه چیز را از دست خواهند داد. یکی از راه‌های مقابله با این سختی‌ها این است که بنیان‌گذاران استارتاپ‌ها سر گذشت شرکت‌های موفق را مطالعه کنند و بنا به شرایط خودشان از آن‌ها درس بگیرند.

کتاب Startups in Action منبع خوبی محسوب می‌شود تا افراد بتوانند با تاریخچه، تصمیمات کلیدی و دلایل موفقیت شرکت‌های بزرگ جهانی آشنا شوند. همین قضیه می‌تواند فرایند تصمیم‌گیری در شرایط بحرانی را برای آن‌ها ساده‌تر کند و باعث موفقیت‌شان شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب استارتاپ و کارآفرینی برای ترجمه: How to Make Virtual Teams Work

نويسنده: Robert Glazer
ناشر: Simple Truths
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 61 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

امروزه اکثر نیروهای استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا به صورت دور کاری وظایف خود را انجام می‌دهند. اما خوب است بدانید، در کنار مزایای زیادی که دور کاری دارد، دارای معایبی نیز هست. این کتاب به مدیران کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها آموزش می‌دهد بتوانند بر نیروهای دور کار خود تاثیر بگذارند، آن‌ها را با ارزش‌های سازمان‌شان آشنا کنند، با کارکنان خود به خوبی ارتباط بر قرار کنند و بتوانند از حداکثر پتانسیل نیروهای کارکنان‌شان برای پیشبرد اهداف شرکت استفاده کنند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

معرفی ترجمه کتاب Monetizing Innovation

ترجمه شده
نويسنده: Madhavan Ramanujam, Georg Tacke  
ناشر: Wiley
زمان انتشار: May, 2016
تعداد صفحه‌ها: 256 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

 امروزه شرکت‌ها برای کسب درآمد به ابتکار و نوآوری زیادی نیاز دارند. کسب و کارها این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند و زمان و هزینه زیادی را صرف طراحی و تولید محصولات‌شان می‌کنند. اما 72 درصد از این خلاقیت‌ و نوآوری‌ها به سود مالی نمی‌رسند و با شکست مواجه می‌شوند. بسیاری از مدیران کسب و کارها این شکست را قبول کرده‌اند و معتقدند هر کسب و کاری ضرر و زیان خودش را دارد. اما مطالب این کتاب این حرف را قبول ندارند و راهکارهایی ارائه می‌دهد که از چنین شکست‌هایی جلوگیری کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

خرید ترجمه کتاب درآمدزایی از نوآوری

کتاب‌های کارآفرینی و استارتاپ

با کتاب‌های بیشتری در زمینه کارآفرینی آشنا شوید.

معرفی و پیشنهاد کتاب‌های ترجمه نشده در حوزه بازاریابی و برندسازی

  از ديگر حوزه‌های پرمخاطب می‌توان به بازاريابی و برندسازی توجه کرد. در کشور ما بازاريابی هنوز از شيوه‌های قديمی استفاده می‌کند. راه‌اندازی کسب‌وکارهای جديد، به شيوه‌های جديد بازاريابی نياز دارد. اما منابعی که در اين حوزه به زبان فارسی داريم محدود و قديمی هستند. حضور

مترجمان برای به‌روز کردن منابع موجود در اين حوزه بسيار مهم است.

  پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: UnCloned Marketing

نويسنده: Audria Richmond
ناشر: UnCloned Publishing
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 196 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

بسیاری از شرکت‌ها هستند که محصولات و خدمات فوق‌العاده‌ای دارند اما به دلیل اینکه نمی‌توانند به خوبی برای محصولات‌شان بازاریابی کنند، آن خدمات و محصولات به دست مخاطبان هدف‌شان نمی‌رسد و کسب‌وکارشان شکست می‌خورد. پس برای برپایی کسب‌وکاری موفق، شرکت‌ها باید بتوانند استراتژی بازاریابی مناسبی برای خود انتخاب کنند.

کتاب UnCloned Marketing به کمک مدیران بازاریابی شرکت‌ها آمده است. در این کتاب نکته‌ها و توصیه‌هایی برای تعیین استراتژی مناسب بازاریابی وجود دارد. علاوه بر این، استراتژی و برنامه بازاریابی شرکت‌های موفق جهانی نیز در این کتاب آورده شده تا خواننده به خوبی با شرایط و ویژگی‌های آن شرکت‌ها و استراتژی بازاریابی‌شان آشنا شود و بتواند از آن‌ها درس بگیرد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: 5 Social Media Mistakes Your Business Should Avoid

نويسنده: James Barnes
ناشر: Mississippi State University
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 97 صفحه
امتیاز آمازون:

بسیاری از مدیران و رهبران کسب‌وکارها علاقه دارند از شبکه‌های اجتماعی برای افزایش تعامل با مشتری‌های بالقوه و مخاطبان هدف‌شان استفاده کنند، از این طریق آن‌ها را به مشتری‌های دائمی خود تبدیل کنند و میزان فروش‌شان را افزایش دهند. برای رسیدن به این خواسته‌شان، آن‌ها به یک برنامه دقیق و حساب شده نیاز دارند.

این کتاب به کمک آن‌ها آماده است تا بتوانند به طور دقیق برنامه‌ریزی کنند و از طریق شبکه‌های اجتماعی به بازاریابی محصولات و خدمات‌شان بپردازند. چارچوبی که در این کتاب مطرح شده‌است، به خوبی باعث افزایش تعامل مشتری‌ها و رشد سریع کسب‌وکارها می‌شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

  پیشنهاد کتاب بازاریابی برای ترجمه: The Revenue Marketing Book

نويسنده: Yaagneshwaran Ganesh
ناشر: Notion Press
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 106 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

این کتاب به مدیران بازاریابی شرکت‌ها نشان می‌دهد که میزان بودجه بازاریابی‌شان یا تعداد افرادی که در بخش بازاریابی شرکت‌ها فعالیت می‌کنند، موارد مهمی نیستند و تاثیر زیادی در موفقیت فعالیت‌های بازاریابی نخواهند داشت. آنچه مهم است، شناخت عواملی است که در فعالیت‌های بازاریابی منجر به کسب سود و درآمد برای شرکت می‌شوند. این کتاب مخاطبانش را با ایده‌ها و چارچوب‌هایی آشنا می‌کند که باعث می‌شوند فعالیت‌های بازاریابی مستقیما منجر به کسب درآمد برای شرکت‌ها شوند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های بازاریابی و برندسازی

با کتاب‌های بازاریابی بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب‌های مدیریت برای ترجمه

پیشنهاد کتاب مدیریت برای ترجمه: Discover A Healthy Organization

نويسنده: Edna V Eade
ناشر: Educational Enhancement Consulting Services
زمان انتشار: September, 2020
تعداد صفحه‌ها: 90 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب به مدیران کمک می‌کند تا اثربخشی سازمان را افزایش دهند و عملکرد تیم‌شان را به بالاترین حد ممکن برسانند. امروزه محققان به این نتیجه رسیده‌اند که اثربخشی سازمان‌ها ارتباط مستقیمی با نحوه عملکرد کارکنان دارد. محتوای این کتاب به خوبی به مدیران کمک می‌کند تا عملکرد کارکنان خود را بررسی کنند و قسمت‌های مختلف سازمان را زیر نظر داشته باشند تا نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنند.

این کتاب به دو بخش تقسیم می‌شود، قسمت اول به بررسی عملکرد انفرادی کارکنان می‌پردازد و قسمت دوم عملکرد کل سازمان را بررسی می‌کند. هدف هر دو بخش نیز ایجاد فرهنگ پاسخ‌گویی و ارتباطات آزاد در سازمان است. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

معرفی کتاب مدیریت برای ترجمه: Winning the War for Talent

نويسنده: Chris Czarnik
ناشر:  Simple Truths
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 69 صفحه
امتیاز آمازون:

محتوای این کتاب کم حجم به مدیران سازمان‌ها کمک می‌کند تا بتوانند بر اساس نیازشان کارکنانی استخدام کنند که باعث رشد و بقای شرکت‌ شوند. کتاب Winning the War for Talent به مدیران آموزش می‌دهد که هم استعدادهای برتر را جذب کنند هم بتوانند آن‌ها را در سازمان‌شان حفظ کنند و در نهایت فرصت رشد و پیشرفت را برای آن‌ها فراهم کنند تا در کنار رشد سازمان، کارکنان نیز به رشد فردی دست پیدا کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب مدیریت برای ترجمه: Sync or Swim

نويسنده: Gary Chapman, Paul White, Harold Myra
ناشر: Northfield Publishing
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 112 صفحه
امتیاز آمازون: 4/2 از 5
حجم تقریبی: 27000 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

محتوای این کتاب به مدیران به ویژه مدیران منابع انسانی کمک می‌کند تا به کارکنانی که دچار ناامیدی و دلسردی شده‌اند، انگیزه و نشاط بدهند و آن‌ها را به کارکنانی فعال و باانگیزه تبدیل کنند. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند تکنیک‌های ارتباطی را یاد بگیرند و از این طریق بهره‌وری کار تیمی خود را افزایش دهند، با اصول موفقیت سازمان‌های مختلف آشنا شوند و از آن اصول برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند و ارتباطات بسیار خوبی نیز با اعضای سازمان ایجاد کنند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

معرفی کتاب مدیریت برای ترجمه: Master the Pivot

نويسنده: Ben Stroup
ناشر:  Velocity Strategy Solutions
زمان انتشار: May 24, 2020
تعداد صفحه‌ها: 94 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

در شرایط عدم قطعیت تصمیم‌گیری برای مدیران کار بسیار دشواری است. حتی اگر برنامه‌ریزی خوبی کرده باشند باز هم با اطمینان نمی‌توانند بگویند حتما موفق خواهند شد، چرا که همیشه اتفاقات غیر منتظره‌ای وجود دارد که می‌تواند برنامه‌ریزی آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار دهد. در چنین شرایطی مفهوم Pivot به کمک آن‌ها می‌آید و باعث می‌شود بتوانند بنا به شرایط، برنامه خود را تغییر دهند و به نتایج مورد نظرشان دست پیدا کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های مدیریت

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب‌های حوزه آینده پژوهی برای ترجمه

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Competing in the Age of AI

نويسنده: Marco Iansiti
ناشر: Harvard Business Review Press
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 288 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 70400 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

محتوای کتاب Competing in the Age of AI نشان می‌دهد که چگونه استفاده از داده‌ها و هوش مصنوعی نحوه عملکرد کسب‌وکارها را تغییر داده‌ و چه موقعیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای‌شان فراهم کرده‌است. افراد با مطالعه این کتاب با موارد زیر به خوبی آشنا می‌شوند:

 • چارچوبی برای تجدید نظر درباره مدل‌های تجاری
 • تضاد بین شرکت‌های سنتی با شرکت‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی
 • فرصت‌ها و خطرات ایجاد شده توسط شرکت‌های دیجیتالی
 • چالش‌ها و مسئولیت‌های جدید رهبران شرکت‌های دیجیتالی و سنتی

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: Non Obvious Megatrends

نويسنده: Rohit Bhargava
ناشر: Ideapress Publishing
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 272 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 88000 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

کتاب Non Obvious Megatrends به مخاطبان کمک می‌کند تا مواردی را ببینند و روندهایی را برای کسب‌وکارشان پیش‌بینی کنند که بقیه به آن‌ها توجهی ندارند. کسب‌وکارهایی که این روندها را پیش‌بینی می‌کنند و خودشان را برای تغییرات آماده می‌کنند، می‌توانند به راحتی و متناسب با شرایط نحوه عملکرد خود را بهبود ببخشند و از رقبای‌شان پیشی بگیرند.

برای پیش‌بینی روندهای آینده کافی است درک درستی از زمان حال داشته باشید. این کتاب به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب آینده‌پژوهی برای ترجمه: The Innovation Ultimatum

نويسنده: Steve Brown
ناشر: Wiley
زمان انتشار: February, 2020
تعداد صفحه‌ها: 320 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 83700 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

بیشتر کسب‌وکارها شش تکنولوژی کلیدی را شناسایی کرده‌اند که می‌توانند باعث موفقیت آن‌ها شود. این تکنولوژی‌ها شامل هوش مصنوعی، بلاک‌چین، اینترنت اشیا، ماشین‌های خودمختار، واقعیت مجازی و ارتباطات 5G هستند و فرصت خوبی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهند و باعث ایجاد مزیت رقابتی برای آن‌ها‌ خواهند شد.

کتاب The Innovation Ultimatum به رهبران و مدیران کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با تکنولوژی‌های کلیدی که باعث تغییر شکل کسب‌وکارها در دهه پیش رو می‌شوند، آشنا شوند و سازمان‌شان را برای ایجاد تغییر، آماده کنند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های آینده پژوهی

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

ترجمه کتاب‌های حوزه روانشناسی

چرا ترجمه کتاب‌های روانشناسی را انتخاب کنيم؟ امروزه در تک‌تک لحظات زندگی خود به اطلاعات و توصيه‌های يک روانشناس نياز داريم. از کودکان 3 ساله تا افراد 93 ساله همگی برای سپری کردن هر مقطع مهم و حساس بايد از يک روانشناس کمک بگيرند. حتی اين روزها کارشناسان عامل موفقيت در زندگی شخصی را خودشناسی می‌دانند که رسيدن به اين شناخت از طريق علم روانشناسی ميسر می‌شود. پس بهتر است افراد با مطالعه کتاب‌های روانشناسی به تکنيک‌های اوليه و اصلی آن پی ببرند و از اين طريق کيفيت زندگی خود را بهبود ببخشند.

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: The Mental Toughness Handbook

نويسنده: Damon Zahariades
ناشر: Independently published
زمان انتشار: April, 2020
تعداد صفحه‌ها: 204 صفحه
امتیاز آمازون: 4/6 از 5
حجم تقریبی: 30800 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

کتاب The Mental Toughness Handbook، راهنمای گام به گامی است برای مقابله با چالش‌های زندگی، مدیریت احساسات منفی و غلبه بر سختی‌ها!

افرادی که بیشتر اوقات استرس دارند، نمی‌توانند در مقابل سختی‌ها و مشکلات زندگی مقاومت کنند و به سرعت تسلیم می‌شوند، بهتر است این کتاب را مطالعه کنند و نحوه مقابله با چالش‌های زندگی را یاد بگیرند.

علاوه بر این، 18 تمرین در این کتاب وجود دارد که به افراد کمک می‌کند، آنچه را که یاد گرفته‌اند، به طور کاملا عملی تمرین کنند و مسیر درست زندگی را طی کنند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: How To Find Your Passion

نويسنده: Michelle Kulp
ناشر: Monarch Crown Publishing
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 122 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5
حجم تقریبی: 13300 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

کتاب How To Find Your Passion به مخاطبانش کمک می‌کند تا انگیزه و اشتیاق لازم برای انجام کارها و رسیدن به اهداف‌شان را به دست آورند. نویسنده در این کتاب به افراد آموزش می‌دهد تا سوالات مناسبی درباره کارهای‌شان از خودشان بپرسند. در حقیقت پرسیدن این سوالات و پاسخ به آن‌ها، انگیزه و اشتیاق کافی را در افراد به وجود می‌آورد.

Michelle Kulp نویسنده این کتاب معتقد است، نوع سوالاتی که افراد از خودشان می‌پرسند، بسیار مهم است چرا که هر چه کیفیت سوالات بهتر باشد، کیفیت جواب‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند و انگیزه افراد با پاسخ دادن به آن سوالات افزایش می‌یابد. مخاطبان با مطالعه این کتاب با 23 سوال آشنا می‌شوند که می‌تواند کل زندگی‌شان را تحت تاثیر قرار ‌دهد و اشتیاق‌شان برای زندگی را زیادتر کند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد کتاب روانشناسی برای ترجمه: Change Your Mindset

ترجمه شده
نويسنده: Brayden James
ناشر: Independently published
زمان انتشار: May, 2020
تعداد صفحه‌ها: 122 صفحه
امتیاز آمازون: 4/5 از 5

کتاب Change Your Mindset به بررسی چارچوب‌های ذهنی افراد می‌پردازد و به آن‌ها کمک می‌کند تا با تغییر نگرش‌ها و چارچوب‌های فکری‌شان زندگی شادی برای خود به وجود آورند و به راحتی در مسیر رسیدن به اهداف‌شان حرکت کنند.

مخاطبان با مطالعه این کتاب، با مفهوم چارچوب ذهنی به طور کامل آشنا می‌شوند و توانایی کنترل ذهن خود را به دست می‌آورند. آن‌ها یاد می‌گیرند که چگونه در کمتر از 24 ساعت افکار منفی را از ذهن‌شان دور کنند و زندگی شاد و سرشار از موفقیتی برای خودشان به وجود آورند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد ترجمه کتاب Hack Your Mind

ترجمه شده
نام نويسنده: Nicholas Hill
ناشر: Independently Published
زمان انتشار: April 2019
تعداد صفحه‌ها: 96 صفحه
امتیاز آمازون: 3/7 از 5

شروع کتاب با اين جمله است: نيروي پنهان ذهن خود را آزاد کنيد و مسير رسيدن به اهدافتان را سريع‌تر و راحت‌تر بپيماييد. سپس اين سوال را مطرح مي‌کند: آيا تا به حال به اين موضوع فکر کرده‌ايد که چگونه يک سري از افراد با بهره‌گيري از نيروي ذهن خود سريع‌تر از بقيه رشد مي‌کنند؟ خواننده با مطالعه اين کتاب مي‌‌تواند به راز موفقيت چنين افرادي پي ببرد و توانايي اين را پيدا کند که نيروي ذهن خود را کشف کند و همچنين با روش‌هايي آشنا مي‌شود که به او چگونگي هک کردن ذهن و يافتن ويژگي‌هاي پنهان آن را آموزش مي‌دهد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های روانشناسی

با کتاب‌های بیشتری در حوزه روانشناسی آشنا شوید.

پیشنهاد کتاب برای ترجمه در حوزه زوج درمانی

 پیشنهاد کتاب زوج درمانی برای ترجمه: ANXIETY IN RELATIONSHIP

نويسنده: Laurance Rosemberg
ناشر: Independently published
زمان انتشار: August, 2020
تعداد صفحه‌ها: 179 صفحه
امتیاز آمازون: 4/4 از 5
حجم تقریبی: 46800 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

این کتاب راهنمایی گام به گام برای زوج‌ها است تا بتوانند رابطه‌ خوبی تشکیل دهند و بر اضطراب، ترس، حسادت و دلبستگی بیش از اندازه‌شان غلبه کنند. افراد با مطالعه این کتاب می‌توانند متوجه شوند چرا در طول رابطه احساسات منفی به سراغ‌شان می‌آید و یاد می‌گیرند چگونه می‌توانند با این احساسات منفی مقابله کنند. در کل افراد با مطالعه کتاب Anxiety In Relationship با موارد زیر آشنا می‌شوند:

 • تاثیرات اضطراب بر رابطه.
 • رفتارهایی که باعث می‌شوند افراد غیرمنطقی رفتار کنند.
 • راه‌های غلبه بر اضطراب.
 • هفت گام برای مقابله با ترس از رها شدن.
 • راه‌های ارتباط برقرار کردن دوباره با همسر برای نجات ازدواج.

برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب زوج درمانی برای ترجمه: A Couples Journal

نويسنده: Romney Nelson
ناشر: Life Graduate Publishing Group
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 60 صفحه
امتیاز آمازون:

این کتاب درباره 50 سوالی است که می‌توانند به افراد کمک کنند، روابط عمیق‌تر و صمیمانه‌تری با شریک زندگی‌شان به وجود آورند. این سوالات درباره خاطرات کودکی و نوجوانی افراد است و همچنین نگرش‌ آن‌ها درباره عشق، رابطه، ترس و احساسات را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

با مطالعه این کتاب، افراد می‌توانند شناخت عمیق‌تری از شریک زندگی‌شان به دست بیاورند و در شرایط بحرانی، یک دیگر را به خوبی درک کنند. برای مشاهده اطلاعات کامل این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

پیشنهاد کتاب زوج درمانی برای ترجمه: Relationship Questions for Couples

نويسنده: Theresa White
ناشر: Independently published
زمان انتشار: September, 2020
تعداد صفحه‌ها: 191 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5

زوج‌ها با مطالعه این کتاب می‌توانند عشق و صمیمیت را در روابط‌شان افزایش دهند و مهارت‌هایی را برای برقراری روابط بهتر یاد بگیرند تا از این طریق ازدواجی موفق داشته باشند. تفکر منفی یکی از مواردی است که می‌تواند کیفیت روابط را کاهش دهد. محتوای این کتاب به زوج‌ها کمک می‌کند توانایی مقابله با این افکار را پیدا ‌کنند و روابط لذت‌بخشی به وجود آورند. برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره این کتاب، می‌توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های زوج درمانی

با کتاب‌های بیشتری در در این زمینه آشنا شوید.

معرفی کتاب‌های ترجمه نشده در زمینه فناوری

چرا ترجمه کتاب‌های حوزه کامپيوتر و فناوری را انتخاب کنيم؟ امروزه علوم کامپيوتر با سرعت بسيار زيادی درحال پيشرفت است به طوری که متخصصان اين حوزه بايد ثانيه به ثانيه اطلاعات خود را به روز کنند و اطلاعات جديدی کسب کنند. علاوه بر اين برای بسياری از افراد آگاه شدن از پيشرفت‌های جديد فناوری و نحوه اين پيشرفت‌ها جذابيت خاصی دارد. افراد با مطالعه کتاب می‌توانند به اطلاعات خود در اين زمينه‌ بيافزايند و به پاسخ پرسش‌های خود درباره چگونگی پيشرفت‌های فناوری دست يابند.

پیشنهاد کتاب Python for beginners برای ترجمه

نويسنده: William Wizner
ناشر:
زمان انتشار: July, 2020
تعداد صفحه‌ها: 104 صفحه
امتیاز آمازون: 4 از 5

امروزه برنامه‌نویسی به یکی از حوزه‌های مورد علاقه بسیاری از جوانان و نوجوانان تبدیل شده‌است. افرادی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند، برای شروع باید از میان زبان‌های برنامه نویسی مثل پایتون، جاوا، C++ و ... یکی را انتخاب کنند. این کتاب به معرفی زبان برنامه نویسی پایتون پرداخته است و بیان کرده چرا برای شروع مناسب‌تر از سایر زبان‌های برنامه‌نویسی است. نویسنده این کتاب معتقد است پایتون یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهای برنامه‌نویسی است که هم افراد مبتدی و هم افراد با تجربه می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند. آنچه در این کتاب یاد می‌گیرید:

 • نحوه نصب پایتون
 • لوپ‌های این برنامه
 • انواع داده
 • متغیرها در پایتون
 • ورودی‌ها، پرینت کردن و خروجی‌های این برنامه

برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Scam Me If You Can

نويسنده: Frank W. Abagnale
ناشر: Portfolio
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 352 صفحه
امتیاز آمازون: 4/7 از 5
حجم تقریبی: 77700 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

حتماً هميشه برايتان سؤال پيش آمده که چگونه می‌توان جلوی سرقت اطلاعات و کلاهبرداری را گرفت يا ممکن است قربانی آن بوده‌ايد. حتی اگر هدف کلاهبرداران نبوده‌ايد هنوز هم آن‌ها جايی منتظرند تا به عنوان طعمه از شما استفاده کنند. فرانک اباگنيل (Frank Abagnale) به عنوان يکی از مهم‌ترين افراد در زمينه‌ی امنيت سايبري، کلاهبرداري و زورگيري، از روش کار زورگيران و کلاهبرداران با خبر است. به همين دليل او در اين کتاب آخرين روش های کار هکرها، کلاهبرداران و جعل کنندگان برای دزديدن پول و اطلاعات شخصی افراد را که معمولا در فضای مجازی اتفاق می‌افتد معرفی کرده است. هم‌چنين او به وسيله‌ی قوانين ساده اما غافلگيرکننده‌‌اش، ما را از جرايم سايبری که هنوز فراگير نشده‌اند مطلع می‌سازد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد ترجمه کتاب  Crushing YouTube

نويسنده: Joseph Hogue
ناشر: Efficient Alpha
زمان انتشار: July 2019
تعداد صفحه‌ها: 164 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5
حجم تقریبی: 44200 کلمه
تخمین هزینه ترجمه این کتاب

مطمئنا تا کنون به اين فکر افتاده‌ايد که از طريق رسانه اجتماعی و محبوب يوتيوب کسب درآمد کنيد اما نمی‌دانيد که چگونه بايد اين کار را انجام داد. جوزف هوگ (Joseph Hogue) نويسنده‌ی اين کتاب با بيان راهبردها و تجربه‌های شخصی خودش در اين زمينه و اين که چگونه طی 18 ماه نزديک به 75 هزار نفر دنبال کننده به دست بياوريد، به کمکتان می‌آيد. او با بيان الگوريتم‌های به کار برده شده در يوتيوب و ترفندهای مؤثر جهت کسب درآمد از طريق توليد محتوا در آن، راهکارهای جالبی را به شما می‌آموزد. پس اگر در مورد کسب و کار در زمينه‌ی يوتيوب علاقه‌مند هستيد و خواهان کسب درآمد از طريق آن هستيد اين کتاب شديداً به شما توصيه می‌شود. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

کتاب‌های تکنولوژی و فناوری

با کتاب‌های بیشتری در این زمینه آشنا شوید.

معرفی و پيشنهاد کتاب برای ترجمه در زمينه زندگی نامه و شرح حال

از حوزه‌های پرمخاطب در زمينه‌ی کتاب و کتاب‌خوانی می‌توان شرح حال و زندگی نامه را نام برد. شرح حال مجموعه‌ای از خاطراتی است که نويسنده در مورد لحظات زندگی يا حوادثی که به طور عمومی يا خصوصی برايش اتفاق آمده است، می‌نويسد اما زندگی نامه شرح و توصيف رخدادها و روند زندگی يک يا چند نفر است. 

مطالعه و ترجمه اين گونه کتاب‌ها لذت بسيار زيادی دارد. بسياری از مردم علاقه مندند که راجع به زندگی افراد معروف بدانند. با خواندن اين‌گونه کتاب‌ها، به تجربه‌های شخصی نويسنده پی می‌بريم و درس‌هايی از آن می‌گيريم. چه بسا اين تجربه‌ها برای خود ما نيز در زندگی اتفاق بيفتد. به همين دليل، اين نوع کتاب‌ها برای ترجمه بسيار مناسب هستند و می‌توانند درآمد زيادی داشته باشند. 

 پیشنهاد ترجمه کتاب  How to be an Antiracist

نويسنده: Ibram X. Kendi
ناشر: One World
زمان انتشار: August 2019
تعداد صفحه‌ها: 320 صفحه
امتیاز آمازون: 4/8 از 5

اين کتاب از پرفروش‌ترين‌های نيويورک تايمز است. در اين کتاب نويسنده توضيح می‌دهد که نژاد پرستی در نهايت امری ساختاری در نظام کشور است. او که خود سياهپوست است، با بيان خاطره‌ها و تجربه‌هايش در اين زمينه و اتفاق‌هايی که برايش افتاده، سعی دارد توجه خواننده را به سياست‌های ناعادلانه معطوف کند. کندی با استفاده از تاريخ، علم و قوانين اخلاقی به تشريح انواع مختلف نژادپرستی می‌پردازد و همزمان با بيان کردن شرح حال خود، نظراتش را در اين زمينه بيان می‌کند. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

 پیشنهاد ترجمه کتاب  To Love and Let Go

نويسنده: Rachel Brathen
ناشر: Gallery Books
زمان انتشار: September 2019
تعداد صفحه‌ها: 336 صفحه
امتیاز آمازون: 5 از 5

ريچل براتن (Rachel Brathen) در اين کتاب از تجربه‌های خود در زمينه‌های مهم زندگی مانند عشق می‌گويد. همه‌ی ما قطعاً به موقعيت‌هايی نظير عاشق شدن، از دست دادن کسی که دوستش داريم يا مواقعی که چيز باارزشی در زندگی به دست می آوريم برخورد کرده‌ايم. ريچل در اين کتاب به زيبايی اين موقعيت‌ها را به تصوير می‌کشد و نشان می‌دهد که عشق و اندوه هردو نيمه‌ای از يک کل هستند. به نقل از گلنون دويل (Glennon Doyle)، نويسنده‌ی کتاب مبارز عشق، خواندن داستان زندگي ريچل اشکتان را در می‌آورد. برای مشاهده جزییات بیشتر درباره این کتاب، می توانید آن را در سایت آمازون بررسی کنید.

می‌خواهم این کتاب را برایم ترجمه کنید

در این مطلب سعی کردیم، مجموعه‌ای از کتاب‌های ارزشمند و جدید حوزه‌های مختللف را برای ترجمه به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید کتابی ترجمه شده به اسم خودتان داشته‌باشید می‌توانید از این لیست یا هر لیست دیگری، کتاب مورد علاقه خود را انتخاب کنید، فایل کتاب انگلیسی را از وب‌سایت‌های فروش کتاب الکترونیکی تهیه کنید و برای کارشناسان ما در تلگرام ارسال کنید.

کتاب بررسی می‌شود و زمان و هزینه لازم برای ترجمه به شما اعلام می‌شود. در نظر داشته‌باشید تخمین هزینه و زمان مورد نیاز برای ترجمه صرفا از روی فایل کتاب انگلیسی امکان پذیر است و در غیر این صورت از اعلام قیمت معذوریم. علاوه بر ترجمه کتاب، می‌توانید سایر امور مانند صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوز، فیپا، شابک و چاپ و نشر کتابتان به تعداد دلخواه را هم به آقای مترجم بسپارید.

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم از طریق تلگرام