یاسمین صدری نوشته ترجمه کتاب 18 اسفند 1398 خواندن 97 دفعه
(0 رای‌ها)
امروزه مفاهیمی همچون بیت‌کوین، رمز ارز و بلاکچین بسیار به گوش می‌رسند. اما هنوز افراد زیادی هستند که درباره آن‌ها اطلاعات کافی ندارند و می‌خواهند دانش خود در این حیطه را به روز کنند. همین امر فرصت مناسبی برای مترجم‌ها فراهم کرده تا با ترجمه کتاب‌های حوزه ارز دیجیتال به علاقه‌مندان کمک کنند.

روزانه بر تعداد طرفداران بیت‌کوین، بلاکچین و... افزوده می‌شود. در این مطلب کتاب‌های مناسبی در حیطه رمز ارز و ارزهای دیجیتال معرفی می‌کنیم تا علاقه‌مندان اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند، سرمایه‌گذاری‌های موفق‌تری انجام دهند و بتوانند به خوبی درآمد کسب کنند.  

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Blockchain

نويسنده: Sylvia Anderson
ناشر: Independently published
زمان انتشار: November , 2019
تعداد صفحه‌ها: 100 صفحه
لينک آمازون

مطالب این کتاب هرآنچه را که شما برای یادگیری تکنولوژی بلاکچین نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد. همین طور با تمام فرصت‌های استثنایی کسب درآمد از طریق بلاکچین به خوبی آشنا می‌شوید. مهم‌تر از آن نکاتی درباره بیت‌کوین و بلاکچین یاد می‌گیرید که در هیچ جای دیگری نمی‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید و آن‌ها را یاد بگیرید. با مطالعه این کتاب خواننده به خوبی با بلاکچین و بیت‌کوین آشنا می‌شود و متوجه می‌شود چرا امروزه بسیاری از کارشناسان بیت‌کوین را بزرگ‌ترین رقیب برای دلار آمریکا فرض می‌کنند.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Cryptocurrency

نويسنده: Robert Meshizuka
ناشر: Independently published
زمان انتشار: January, 2020
تعداد صفحه‌ها: 168 صفحه
لينک آمازون

این کتاب برای افرادی مناسب است که بسیار درباره کسب درآمد از طریق بیت‌کوین شنیده‌اند ولی نمی‌دانند از کجا شروع کنند. همان طور که بیشتر افراد می‌دانند تکنولوژی‌هایی همچون بیت‌کویت و اتریم به ابزار کسب درآمد در دنیای امروزی تبدیل شده‌اند. این کتاب مبانی و اصول بیت‌کوین و بلاکچین را به ساده‌ترین صورت بیان می‌کند تا افرادی که قصد دارند در این زمینه فعالیت کنند به راحتی با قواعد آن آشنا شوند و شروع به کسب درآمد کنند. علاوه بر این اطلاعات ارزشمندی نیز درباره استخراج و خرید و فروش بیت‌کوین به دست می‌آورند و همین امر باعث می‌شود شروعی قدرتمند داشته باشند و سریع‌تر در این زمینه رشد کنند.

مراحل ترجمه کتاب

برای آشنایی با مراحل ترجمه کتاب به مطلب چگونه کتاب ترجمه کنیم؟ سر بزنید.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Executive Guide to Blockchain

نويسنده: Maria Grazia Vigliotti
ناشر: Palgrave Macmillan
زمان انتشار: February , 2020
تعداد صفحه‌ها: 220 صفحه
لينک آمازون

در دنیای امروزه صاحبان و مدیران کسب‌وکارها با چالشی بزرگ مواجه شده‌اند. آن‌ها باید از پیشرفت‌های سریع تکنولوژی آگاه شوند تا بتوانند با استفاده از آن‌ها باعث رشد سریع کسب‌وکارشان شوند. این کتاب می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای آن‌ها باشد تا بتوانند یاد بگیرند چگونه از فناوری بلاکچین برای سازمان‌شان استفاده کنند. با مطالعه این کتاب می‌توانند با موارد زیر آشنایی پیدا کنند:

    1- قسمت‌های مختلفی در سازمان که می‌توانند از فناوری بلاکچین در آن‌جا استفاده کنند.
    2- راه و روش خلق استراتژی بلاکچین برای سازمان.

نکته مثبت درباره این کتاب این است که به زبانی کاملا ساده نوشته شده‌است و خواننده به راحتی می‌تواند مفاهیم آن را درک کند.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Be Left Behind

نويسنده: Yuri Cataldo و Steve Good
ناشر: Smartwhale OÜ
زمان انتشار: February , 2020
تعداد صفحه‌ها: 144 صفحه
لينک آمازون

رمز ارز، بلاکچین و بیت‌کوین مفاهیمی هستند که برای افراد زیادی هنوز آشنا نیستند. حتی برخی از افراد در اینترنت درباره این مفاهیم جست‌وجو می‌کنند ولی سر در گم می‌شوند و نمی‌توانند برداشت صحیحی از آن‌ها به دست آورند. این کتاب مخصوص افرادی است که می‌خواهند اطلاعات خود درباره مفاهیمی همچون بیت‌کوین، رمز ارز و... را افزایش دهند و نحوه صحیح سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از طریق آن‌ها را یاد بگیرند. مطالب کتاب BE LEFT BEHIND به اصلی‌ترین و اساسی‌ترین سوالات علاقه‌مندان به بیت‌کوین و بلاکچین پاسخ خواهد داد.

تعرفه‌های ترجمه کتاب

از تعرفه‌ها و طرح‌های متنوع ترجمه کتاب آگاهی پیدا کنید.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب The Secrets Of The Cryto-Millioners

نويسنده: 1 Millionxbts
ناشر: Independently published
زمان انتشار: January , 2020
تعداد صفحه‌ها: 153 صفحه
لينک آمازون

این کتاب درباره اقدام‌ها و عملکرد افرادی است که توانسته‌اند از طریق بیت‌کوین و رمز ارز درآمد زیادی کسب کنند. خواننده با مطالعه این کتاب با همه مراحلی آشنا می‌شودکه افراد ماهر در زمینه رمز ارز برای کسب موفقیت طی کرده‌اند. همچنین می‌تواند اطلاعات خود درباره چرخه‌های بیت‌کوین را افزایش دهد و از این طریق روندهای آینده را پیش‌بینی کند. داستان‌هایی که در این کتاب وجود دارد به خواننده زمان درست خرید و فروش بیت‌کوین را آموزش می‌دهد. در کل مطالب این کتاب اطلاعات ارزشمندی را در اختیار علاقه‌مندان به بیت‌کوین و رمز ارز قرار می‌دهد.

معرفی و پیشنهاد ترجمه کتاب Why Bitcoin?

نويسنده: Jon Chu
ناشر: Independently published
زمان انتشار: February , 2020
تعداد صفحه‌ها: 86 صفحه
لينک آمازون

این کتاب کم حجم و جذاب شما را متقاعد می‌سازد که چرا امروزه داشتن بیت‌کوین اهمیت دارد. مطالب این کتاب بیشتر در مورد نگهداری دارایی‌های‌تان است و به شما می‌گوید چرا از تکنولوژی بلاکچین برای رسیدن به این هدف‌تان استفاده کنید. کتاب Why Bitcoin همه ابهاماتی که درباره بیت‌کوین و بلاکچین وجود دارد را برای شما برطرف می‌کند تا با خیالی راحت به سرمایه گذاری بپردازید، از دارایی‌های‌تان مراقبت کنید و بتوانید آن‌ها را چند برابر کنید.

اگر هنوز نتوانسته‌اید کتاب مورد علاقه‌تان برای ترجمه را پیدا کنید می‌توانید از کارشناسان آقای مترجم کمک بگیرید!

ارتباط با کارشناسان آقای مترجم