26 آذر 1398

منابع تکمیلی کارگاه اصول نگارش انگلیسی آکادمیک

نوشته
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
از حضور شما در کارگاه «اصول نگارش انگلیسی آکادمیک» متشکریم. در این صفحه می‌توانید اسلایدهای این کارگاه را دانلود کنید و از مطالب مکمل کارگاه بهره ببرید. هدیه آقای مترجم تمام وبینارهای ما را با تخفیف ثبت نام کنید. کد تخفیف: mrmotarjem25 دریافت تخفیف   اسلاید کارگاه دانلود اسلاید کارگاه احتمالا کارگاه‌ها و وبینارهای زیر برای شما جذاب است با کلیک روی هر یک این کارگاه‌ها یا وبینارها می‌توانید در آن ثبت نام کنید. کارگاه آنلاین برنامه ریزی برای نمره آیلتس 7 به بالا کارگاه رایگان گام به گام ترجمه کتاب و نشر آن جلسه رایگان بحث آزاد انگلیسی
خواندن 1122 دفعه آخرین ویرایش در 26 آذر 1398
علیرضا کاظمی نیا

من مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرفتم. کارشناسی ارشد تجارت الکترونیکی را نیز در همان دانشگاه خواندم.

بیش از 12 سال سابقه تدریس انگلیسی و ترجمه دارم و مدرک آیتلس با نمره 8/5 دارم

از کودکی استعداد زیادی در زبان انگلیسی داشتم و در 17 سالگی به عنوان جوان‌ترین مدرس در آموزشگاه زبان گویش، بزرگ‌ترین آموزشگاه زبان استان اصفهان، شروع به فعالیت کردم.

بعضی از دوره‌ها و کارگاه‌هایی که به صورت آنلاین و حضوری تدریس می‌کنم: 

علاوه بر فعالیت‌های تدریس، ترجمه کتاب یکی از حوزه‌های علاقه‌مندی من است و تاکنون 6 کتاب در زمینه کارآفرینی و فناوری اطلاعات ترجمه کرده‌ام: 

در ادامه مسیر خود وب سایت آقای مترجم را هم بنیان گذاری کردم و اکنون نیز به عنوان مدیر اجرایی آن مشغول به فعالیت هستم. محل اصلی فعالیتمان هم در مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان است. 

برای مطالعه رزومه کامل من و همچنین برقرار ارتباط با من، به پروفایلم در LinkedIn مراجعه کنید. 

ارسال یک نظر