تبلیغات در وب‌سایت آقای مترجم

 در فضای مجازی رقابت بین کسب‌و‌کار‌های سنتی و جدید بسیار شدید است. با افزایش دسترسی عموم مردم به اینترنت و مراجعه آن‌ها به سایت‌های گوناگون برای به دست آوردن اطلاعات مفید، تبلیغات صحیح و جذاب در سایت‌های پرمخاطب می‌تواند باعث موفقیت کسب‌و‌کار شما ‌شود. فراموش نکنید که هم کسب‌و‌کار‌های سنتی که از قدیم مشغول به کار هستند نیاز به تبلیغات در این فضا دارند و هم کسب‌و‌کار‌های اینترنتی که مدت زیادی از پیدایش آن‌ها نمی‌گذرد.

وب‌سایت آقای مترجم به صورت تخصصی در حوزه‌های ترجمه، تولید محتوا و روش‌های خلاقانه برای یادگیری زبان فعالیت می‌کند و مخاطبان خاص و عام در این حوزه‌ها دارد. شما می‌توانید کسب‌و‌کار خود را در وب‌سایت آقای مترجم معرفی کنید.

جایگاه‌های تبلیغاتی سایت آقای مترجم:

  1. بنر‌های تبلیغاتی در ساید‌بار همه مطالب وبلاگ سایت. ابعاد صحیح بنر به شما اعلام می‌شود و طراحی و آماده‌سازی بنر به عهده شما است.
  2. بنر‌های تبلیغاتی یا لینک به سایت شما بین یا پایان یکی از مطالب وبلاگ سایت به انتخاب شما با توجه به موضوع تبلیغ و همخوانی آن با مطلب مربوطه. ابعاد صحیح بنر به شما اعلام می‌شود و طراحی و آماده‌سازی بنر به عهده شما است.
  3. رپورتاژ آگهی: رپورتاژ آگهی مطلبی مشابه همه مطالب وبلاگ سایت آقای مترجم است که به صورت تبلیغاتی برای سایت شما نوشته شده‌است و از این طریق می‌توانید محصول یا خدمات خود را معرفی کنید. در این مطلب لینک follow به سایت شما داده می‌شود. این متن توسط شما نگارش می‌شود و تیم آقای مترجم آن را ویرایش می‌کنند و در صورتی که ایراد نگارشی داشته‌باشد برطرف می‌کنند. در صورتی که مایل باشید متن رپورتاژ توسط تیم آقای مترجم نوشته شود، این کار با هزینه اضافه‌تر انجام می‌شود.
  4. در صورتی که آموزشگاه زبان دارید یا تدریس خصوصی انجام می‌دهید می‌توانید اطلاعات خود را در اختیار آقای مترجم قرار دهید تا در لیستی از موسسه‌های آموزشی و مدرسان خصوصی قرار دهیم. این مجموعه به صورت رایگان در بخش‌های پربازدید سایت آقای مترجم در اختیار عموم قرار می‌گیرد.  

برای اطلاعات بیشتر و کسب اطلاع بیشتر درباره هزینه و نحوه رزرو تبلیغات می‌توانید به آدرس ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بزنید، از طریق آی دی تلگرام @mrmotarjem به ما پیام بدهید یا با شماره تماس 09138033605 تماس بگیرید. شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر پاسخ‌گوی شما هستیم.

آقای مترجم در شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.