کتاب های آقای مترجم - آقای مترجم

ترجمه کتاب جامعه‌های استارتاپی

ترجمه کتاب جامعه‌های استارتاپی

معرفی کتاب جامعه‌های استارتاپی

جامعه‌های استارتاپی در سراسر جهان از کشورهایی هم‌چون ایسلند گرفته تا شهرهای بزرگی در سراسر ایالات متحده مثل بولدر، بوستون، نیویورک، سیاتل و اوماها ظاهر شده‌اند. این اکوسیستم‌های کارآفرینی ترغیب‌کننده نوآوری، راه‌اندازی کسب‌وکار جدید و رشد شغلی هستند. این روزها، ایده‌های بزرگ کسب‌وکار از هر کجا می‌توانند آغاز شوند. این کتاب می‌تواند همان جرقه‌ی بیداری فکر شما باشد.

ادامه مطلب
ترجمه کتاب اجرای ناب (Running lean)

ترجمه کتاب اجرای ناب (Running lean)

امروز عصر فرصت‌های بی‌نظیر برای نوآوری است و بیش از هر زمان، محصول‌های جدید ساخته‌می‌شود؛ اما بیشتر این محصول‌ها شکست می‌خورند. این شکست به دلیل ناتوانی ما در تکمیل طرحی که اقدام به ساخت آن کرده‌ایم نیست؛ بلکه دلیل آن هدر دادن پول، زمان و انرژی خود برای ساخت یک محصول اشتباه است. آن‌چه نیاز است یک فرآیند سیستماتیک برای سرعت بخشیدن به بررسی صلاحیت ایده‌های جدید محصول و بالا بردن شانس موفقیت است، که این وعده‌ی کتاب «Running Lean» یا همان «اجرای ناب» است. 

ادامه مطلب
ترجمه کتاب روی خوش استرس

ترجمه کتاب روی خوش استرس

استرس، عامل موفقیت شما در کسب و کار و زندگی!

استرس از جمله مشکلاتی است که همه‌ ما کم و بیش آن را درک کرده و با آن دست و پنجه نرم کرده‌ایم. استرس در واقع یک فشار روانشناختی است که می‌تواند ناشی از اتفاقات ناگوار یا حتی رویداد‌های مثبت باشد. معمول‌ترین دلایل استرس مشکلات خانوادگی، مشکلات اقتصادی، بیماری‌ها، مشکلات شغلی و . . . است. استرس شغلی از جمله شایع‌ترین انواع استرس است که روند زندگی فرد را مختل کرده و باعث فاصله گرفتن او از سلامت روانی و در نهایت افت عملکرد وی می‌شود. به طور مثال کارآفرینان به دلیل وجود ریسک‌های زیاد، بازه‌های طولانی کار و نقش‌های متعدد ،در معرض استرس زیادی قرار دارند.

ادامه مطلب

مشاهده تعرفه ها

تعرفه های ترجمه کتاب را مشاهده کنید.

شبکه های اجتماعی

آقای مترجم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.